Hepinizin yardımına ihtiyacım var (:

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 13rky tarafından 31 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 13rky

13rky Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ,

BodyForumTR ailesini 2 yıldır takip ediyorum ailesini dedim evet çünkü burda gözlemlerim bu yönde oldu herkes birbirine destek oluyor bilgi alısverisinde bulunuluyor bu ortamın beni de motive edebilceğini düşündüm.Geçen yaz 73 kiloydum 1 yıl içinde efsane şekilde 85 oldum şuan kilom 81 boyum kısa olduğu için (1.73) çok kötü bi görüntü ortaya çıkıyor.İlk hedefim geçen yaz ki kiloma tekrar inmek ve kiloyu verirken bir yandan da göğüsleri ve kolları toparlamak istiyorum bunun için sizlerin tecrübelerinden ve bilgi birikimlerinden yararlanmak isterim.Öncelikle kıbrısta okuyorum ve yurtta kalıyorum hergun istediğim yemekleri veya herhangi bir diyet listesindeki yemekleri bulma imkanım yok. Sizlerden odada kendi çapımda nasıl bir diyet uygulayabilceğimi ve nasıl bir çalışma programı uygulamam gerektiğini öğrenmek istiyorum. Kardiyoya ne kadar ve ağırlığa ne kadar zaman ayırmalıyım? yağ yakıcı kullanmayı cok istedim fakat ailemin adeta yalvarması üzerine kullanmadım tehlikeli olduğunu düşünüyorlar.Benim gibi kilolu olup kilo verip vucut yapan birçok arkadasımızın olduğuna inanıyorum. Bana kendilerinden yola çıkarak yardımcı olacaklarını umuyorum. diyet listesi,çalısma programı, kullanmam gereken ürünler(gerek varsa) hepsi hakkında yardımınıza ihtiyacım var :) kafaya koydum ocak sonuna kadar istanbuldakilere bişey söylemeden burda 3 aylık sürede güzel bi değişim yaşamak istiyorum :)

2. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Bende yaklaşık 7-8 aydır BFTR yi takip ediyorum.( Eski üyeliğimin şifresini ve kullanıcı adını unuttum :D ). Yurta Dumbell sokmak serbestmi? Çünkü geçenlerde bir üye , gittiği yurta dumbell sokmanın yasak olduğunu söylemişti :S tabi her yerde aynı değil umarım gittiğin yurttada yasak değildir :)....

3. 13rky

13rky Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yasak değil, ama salona üyeliğim var odada ekstra calısma yapmam mı gerekiyor onun için mi sordun ? Eğer öyleyse alırım cuma günü

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Hayır eksra çalışma yapma.
    Vg olmayan günlerde 1 saati geçmemek üzere cardio yap.
    Ekmek,seker kes.
    Forumda beslenmeyle ilgili sabit başlıkları oku.
    Başarılar.

sthammer, 13rky ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Sayfayı Paylaş