Hepinize Merhabalaar :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve qetk tarafından 13 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. qetk

qetk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma yeni üyeyim body salonumuzun hocası tavsiyesiyle aranıza katıldım hepinizle tek tek tanışmaktan zevk duyarım :) Tabi bu kadar yetkili ve bilgili kişileri bulmuşken 1-2 soru sormasam olmaz diye düşünüyorum :) Ben 17 yaşındayım kilo 65 boy 1.70 1.5 aydır body ile ilgileniyorum fakat sorunum birden boy atmam sanırım. 1 sene öncesine kadar ufak boylarda tombul bir çocuktum yazın boy atınca bazı bölgelerimde yağlanmalar kaldı mesela karnımda ve gögüslerimde bunları nasıl dumduz yapabılırım ozellıkle karını. Bir beslenme programıyla vücut calısma programı rica edicektim.Sali Cuma ve Pazar günleri gidiyorum bodye.Çok konuştum heralde :) Cevaplarınızı bekliyorum.:eek:

2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Foruma hoşgeldin,

Ben olmasamda forumda çok bilgili arkadaşlarımız mevcut, bende elimden geldiğince yardımcı olmak isterim :)

İstediğim gibi yağ yakmak istiyorsan diyet şart.Kilonda problem yok yinede kardiyoda yapabilirsin.

bahsettiğin bölgedeki yağlar biraz zor yanan yağlardır.Bu yüzden biraz sabır şart.Diyet zor bir unsur fakat şart.

Normal beslenme programını yazarsan gerekli düzenlemeler yapılabilir.Antrenman programını buradan yazmak doğru olmaz açıkcası.Vücut yapını bilmiyoruz.Onu hocana danışmanı öneriyorum.

3. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    Body salonunuzun hocası size bir pogram yazmadı mı?

4. qetk

qetk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teurg beni aydınlattığın için teşekkür ederim.Beslenme programım öyle belli bir listem yok kilom kesinlikle fazla olmadığını düşündüğüm için diet yapmadım body hocamızda durmadan kilo al diyor kafam karıştı açıkcası.Yumurtanın beyazını beyaz peyniri sütü yoğurtu çok tüketiyorum.Bu yağları eritmem için bir formül varmıdır?

BodySoft gerçek hocamız türkiye 3. yine yarışmalara katılcakmış 2 ay yok bende daha öncesinden başlamıştım elimde bir program yok. Yani zahmet olmassa salı cuma ve pazar gunlerı için bir program yazabilirseniz çok iyi olucaktır.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    light kullanın en azından yagı kısmış olursunuz ev yemeklerıde yaglı olur cogu zaman bazı yermeklerı haşlayarak yemeye calıs bence kardıo ekle programa yag varsa gobekte vermeye calıs body de yap once karıdo arkadasından body yapabılırsın

6. qetk

qetk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyuma göre kilomun çok uygun olduğunu düşünüyorum sadece o yağlar problem yağ yaktırıcı formüller kullansam ? Birde bu bilgiler için çok teşekkür ederim :) Birde salı cuma pazar günü düzenli çalışma programı ile yağ yaktırıcı formüller uygunsa söylermisiniz?

Sayfayı Paylaş