Henüz çok yeniyim ama hedeflerim büyük

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KreeYatH tarafından 3 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    İş yeri Değiştirildiğinden bu aralar fazla online olamıyorum ...konuya ilk mesajı atıktan sonra ancak girebildim ...ama gördümki..yanlış anlaşılmalar,saldırılar v.s olmuş...

Kısaca ;

1-Ben mesajımda kesinlikle kendimi övmek ,konu sahibi arkadaşı alçaltmak maksatlı yazmadım ...orda demek istediğimi forumda herkes anlamış sadeece birkaç kişi anlamamış olabilir normaldir ,

Konu sahibi arkadaşım,kardeşim...vücudun hoş..resimleri yolladın şimdi hatırlıyorum seni..vücudun kötü değil..hatta bana kalırsa çok iyi..tavsiyelere uyarsan çok iyi vücudun olacaktır...ama kafandan arnoldu v.s kişileri sil at kardeşim..onlar sadece protein tozu veya beslenme ile olacak şeyler değil...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:36 ----------

Maalesef evet..cümlemi yanlış anlamışsın...birebir olarak ben gibi olamazsın demek istedim..benden iyi olur hatta 2-3 gömlek üstüm olur..tuıpatıp olmaz .oda genetikle alakalı oldulğundan...sanırım açık olmuştur bu kez...siz gibi bu tarz şeyelere cvp verecek kadar tecrübeli kişinin bu cümleyi ayıklayamamsı gerçekten beni şaşırttı..

sultanmehmed, KreeYatH, Ocensers ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. opcn

opcn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam yeni arkadaş bende yeniyim bu spora merak sardım forum hoşuma gitti hergün 1 saat burda gerekli herşeyi araştırıp okuyorum aynısını yapmanı tavsiye ediyorum çalışmanın yanında bilgi edinmende çok önemli arada kaldığın konuları tartışman yararına olur.

benim değinmek istediğim konu ben 15yaşında lise1 öğrencisiyken boyum 1.65 lise3 öğrencisiyken boyum 1.87 e çıktı şuanda 22 yaşında 1.94 boyum var 2senede 20cm kadar boy attım yarın foto bulup koymaya çalışıcam :)

(akrabalar arasında en uzunum) oynadığım 5yıllık basketbol hayatı bunda etken :)

herkese iyi çalışmalar

Son düzenleme: 7 Şubat 2012
  3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    sizin zaten önünüzdeki 5 sene düzenli spor yapmanız çok zor olucaktır çünkü öğrencilikte sık öğünlerle yemek yemek falan çok zor işler bide doğal yollarla beslenmeyi düşünüyorsun.napıcaksın yani ünide kampüsün ortasında piknik tüpünde yumurta mı kaynatıcaksın :D yanlış anlama dalga geçmek için söylemiyorum aynı durum benim içinde geçerli.ayrıca insanların genetik zirveleri vardır sen kamyonu kaldırsan belkide kolun 45cm den yukarı çıkmayacaktır.ülkemizi yabancı yarışmalarda temsil etsen biz kıskanmayız aksine gurur duyarız ama malesef Türkiyede bu spora gerekli değerde verilmiyor.zor bir yol ama sen bu azminle çalışsan berbat bir genetikle bile sokaktaki spordan haberi olmayan insanlardan iyi görünüceksin sana başarılar dilerim :)

opcn sizinde hızlı uzamadan dolayı sırtınızda garip çizgi gibi bişeyler oldu mu benim kuzenimde olduda bu normal mi acaba diye merak ettim.

Son düzenleme: 8 Şubat 2012
  4. opcn

opcn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    opcn sizinde hızlı uzamadan dolayı sırtınızda garip çizgi gibi bişeyler oldu mu benim kuzenimde olduda bu normal mi acaba diye merak ettim.[/QUOTE]

çizgi olmadı ama bel boyun fıtık başlangıcı gibi sorunlar zayıf ve sırt kaslarımın güçsüzlüğünden böyle sorunlar oldu ve bende babama tedavi oldum :) Babam avrupda çok önemli bi fizyoterapist bel boyun fıtıklarında ameliyatsız 2haftalık tedavide %100 sağlığna kavuşturuyor :)

Son düzenleme: 8 Şubat 2012

Sayfayı Paylaş