Henüz Çok Yeniyim Lütfen Yardım Edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Yarkın tarafından 9 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Yarkın

Yarkın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba BFTR bu forumda henüz çok yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam affedın açıklamasında yardım yazıyordu bende daldım içeri.
    Arkadaşlar yaşım 14 Boyum 1.70 vücutumdakı yağ oranı %7 iyi hoş da bir sorun var arkadaşlar yaklasık bir aydır karın kası agırlıklı çalısıyorum profil fotografıma dikkatlı bakın benim kaslarımda o adamınkıne cok benzıyor asimetrık bir durum var kaslarım tam cıkmasada sıktıgımda ve ışıkta durdugumda net bir şekilde anlasılıyor. Birde böyle yarım santim olacak şekilde yamukluk var . bu durumu kafama takmıyorum ancak kaslarım çok sekilsiz yanı durusları aynı ama dalgalı gıbı boyle kenarları arkadaşlar. diyeceğim o ki , biliyorum genetik bir durum ancak yaşım daha küçük hacimlendikce yada gelişimim ilerledikçe kaslar şekillenir mi sizce arkadaşlar.İllakı azda olsa etkileyecek çalışma yöntemleri vardır. Nasıl geliştireceğim konusunda ve bu konuda tecrübeli abilerimin tavsiyelerini bekliyorum cok teşekkür ederim..:eek:

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş