Hem kilo alıp hemde göbek bölgesindeki yağları eritebilirmiyiz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve F@T!H tarafından 25 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hem kilo alıp hem de yağ yakmak istiyorum ama göbek kısmında biraz yağlanma var ve göbek daha çok şişecek diye karın kası çalışamıyorum :(
    Bunu yapmak mümkün mü ?
    Hem kilo alıp hem yağ yakabilirmiyiz ?

2. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    dostm 2 mekik cekince ronnie coleman olmazsn merak etme

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    bölgesel zayıflama diye birşey olmadığını artık herkez biliyor ama vücudundaki yağ oranını azaltman göbeğindeki yağlanmayı da istediğin pozitiflikte etkileyecektir.bunun için ağırlık çalışmalarına cardio ekle iyi bir vücut istiyorsan tabiki mekikte çekmelisin..en başlarda karın kasların şişeceğinden karnın biraz daha şişik durabilir fakat zamanla vücudundan su atarsın ve bu şişlik azalır..cardio yağ yakmana ağırlık çalışmalarında kas kütlesi kazanmana neden olacağından protein ağırlıklı kilo alırsın bu da senin istediğin şekilde bir vücut yapmana yardımcı olur..tabi uzun vadede 2 ay yapıyim hem kilo alıyim hem baklavalar çıksın diyosan bu baya zor..

F@T!H bunu beğendi.
  4. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    O kişiyi tanımıyorum herneyse öyle bir şey demedim 2-3 mekik çekip böyle olcak diye daha çok şişecek zamanla o yüzden çekmiyorum.

Usta çok teşekkür ederim tavsiyen için.

Sayfayı Paylaş