Hem Karın Kası Hem Hacim İstiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Omer001 tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Omer001

Omer001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 1.83 boyunda 76 kilo 19 yaşındayım. Daha önce bu sporu 1 yıl yaptım ama kalitesiz bir şekilde yaptım vücudum fitti. araya sıanv dönemi girdi 1.5 yıl ve tekrar başladım aradan 5 ay geçti vücudum gelişti ama karnımın yağlı olduğunu düşündüğüm için hardline l-carnitine kullanıp cardio yapmaya başladım cardio programımda 28 dakika bisiklet ( 6 dakika 6 hızında 10 dakika 8 hızında 2 dakika 7 hızında 10 dkaika 8 hızında) sonra 10 dakika bisiklet ve karın adonis çalışıyorum. Bu sırada 5 ayda gelişen vücudumun söndüğünü düşünüyorum hem karın kası hemde şişkin vücut istiyorum ikisini aynı anda sağlayabilir miyim ?

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Belirli bir seviyeden sonra kardiyonun yükünü azaltıp, ağırlık antrenmanları ile yağ yakımını hedeflemen senin yararına olur. Sadece kardiyo ile asla hacimli bir vücuda sahip olamazsın. Kaslar direnç altında kaldığı sürece büyür. Öncelikle beslenmeni forumda https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/ bölümüne göz atarak düzenle.
    Ardından kendine haftada 3-5 günlük güzel bir ağırlık rutini oluştur ve kardiyoyu azaltarak ya da hiç yapmayarak çalışmaya başla. Kasların büyüyüp dirileştikçe, o yağlı ve yumuşak görüntünden kurtulacaksın. Tabii ki bu süreç senin için daha zorlayıcı fakat emin ol kardiyodan daha zevkli olacaktır.

3. Omer001

Omer001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki simdi ağırlık çalışıp sonrasinda 20 dakikalik cardio yapsam diyelim carnitine ile protein tozunu 15 dakika arayla kullansam bir sikinti olur mu

Sayfayı Paylaş