Hem Atlet, Hem hafif fitness + bunların boy uzamasını etkilememesi çok şey mi istedm?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alimalim tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alimalim

alimalim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşım 17 boyum 1.72 ve kilom 60. geçen senelerden boyumun uzaması konusunda ümitsizleşmeme rağmen bu sene 3.5 santim uzayarak şaşırdım. Vücudumun temeli iyi sayılabilir, kol fln pek olmasa da omuz 105 falan yani hiç bb yapmamış birine göre iyi. tek kötülük kalça kemiklerimin geniş olması yüzünden kalçamın kalın olması biraz:D:D:D 90 cm kız gibi:D:D:D Aynı zamanda en azından yarı profestonel uzun mesafe atleti olmak istiorum. Şu an 15 kmyi bir saatte koşuyorum. Vücudumun yani karın göğüs omuz vs iyi görünümlü olmasını istiorum fakat sadece koşmakla olmuyo denedim olmadı fitness yaparsam boyumun uzamasının durmasından korkuyorum. sitede çok araştırma yapmama rağmen bu isteklerime genel bi program yaratamadım. zaten günlük koşu antrenmanım var bununla birlikte ne yaparsam hem vücuduma görünümüme yararlı olur ve boyuma etki etmez(ters yönde yani uzamasında etkili olsa bi sorun olmaz) her şeyi yapabilirim hani sizden istediğim bana git koş onla birlikte şınav mekik barfiks yap deyin ya da git fitnessda şunları yap deyin boy konusunu dikkate alarak ya da bana git koşuyla birlikte yüzme yap diyebilirsiniz. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden...

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş