Hem 6 öğün ye Hem göbek yapma...Yardım lazım!!!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lvntgvnc tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lvntgvnc

lvntgvnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar hepinize bol verimli bol kaslı günler..
    3 senedir vg yapmaktayım,6 ay calf kası yırtılması 3 ay omuz zedelenmesi dışında.Sizlerin sayesinde ve edindiğim tecrübelerle yeterince bilgi edindim.
    Beslenme ve antreman programım :
    saat 7.00 300 ml kefir ( hergün)
    saat 7.30 3 gün yulaf ezmesi-500 ml yarım yağlı süt-fıstık ezmesi / 3 gün 2yumurta kepek ekmeği kaşar jambon 300 ml süt
    saat 10.30 3 gün ceviz-fındık 1 porsiyon protein tozu / 3 gün ton balığı
    saat 13.30 et veya tavuk-pilav veya makarna ( hergün )
    saat 16.00 3 gün kepek ekmekli jambonlu sandwich / 3 gün protein tozu
    saat 18.00 3 gün antreman 4 gün off
    saat 19.00 antremandan sonra 300 ml pekmezli süt
    saat 19.30 et veya tavuk-makarna veya pilav ( hergün )
    saat 21.00 meyve ( hergün )
    saat 23.00 100 gr lor shake ( hergün )

beslenmem bu şekilde.pazartesi karın triceps.salı off.Çarşabma biceps ve bilek antremanı Perşembe off Cuma veya Cumartesi göğüs omuz ( omuz hafif sakatlığım hala geçmedi ) ve haftada üç gün eliptik bisiklet ile hafif kardio.
    Şimdi geldik ustalara sorulara;
    Başlangıçta proteine yüklendim karbo az aldım vucudum fit bi görününe kavuştu bu sefer kaslar fazla gelişmedi,sakatlıklardan sonra antreman sistemini ve beslenmemi değiştirdim şimdi kaslanma sürecim müthiş hızlandı fakat yediklerimden dolayı bu sefer göbeği eritemiyoruz.Six pack görme niyetim yok sadece düz bir karın istiyorum kardiyo çok fazla yapamıyorum bacağımda ki kas yırtılmasından kaynaklı şişme hala geçmedi korkuyorum.antremanlarında hakkını veriyorum antremandan sonra en az 2 gün ağrı çekiyorum tecrübeli arkadaşlar bilgilreinizi benimle paylaşırsanız sevinirim...

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Göbek eritmek için yapmanız gereken daha düşük kalorili beslenmek. Proteini sabit tutup karbonhidrat veya yağlardan 500 kalorilik kısıtlamaya gidin. Eğer 2 hafta sonra kilo kaybı başlamazsa 100-200 kalori daha düşersiniz, bu kadar. Zaten 170 boy, 68 kiloda çok kilo fazlanız yoktur, birkaç haftada iş biter.

3. lvntgvnc

lvntgvnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim dostum tavsiyene uyacağım bakalım ne olacak.... sağol

4. M.MASON

M.MASON Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    çok yersen kilo yapar yemeği azaltırsan yağları yakmaya başlarsın. Çok yemek vucuda yağ depo yapılır bunuda istemiyoruz tabi.

Sayfayı Paylaş