Hem çalşıp hem spor !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CeSeROCK tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CeSeROCK

CeSeROCK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Arkdaslar ben yaklasık 8 aydır fitness yapıyorum.Daha önceden okul ve sporu bi arada götürüyordum ve simdi yeni mezun oldum.Suan çalısmak istiyorum ve bunu istememin en büyük sebebi ise suplement alıp kullanmak.Daha önce dayım almanyadan protein tozu getirmisti ve faydasını aşırı bir şekilde gördüm(6.ayımda kullandm 5 haftada bitti).Bu yüzden suplement kullanmak için çalısmak istiyorum.Yanlız çalısacagım iş garsonluk sabah 9 aksam 9 yani 12 saat ayakda siparis getir götür.Bu is saatini haftanın 3 veya 4 günü yani antraman oldugu günler sabah 9 aksam 7 -8 civarına düsürcem(Spor salonu 10-10:30 gibi kapanıyor).O kadar yorgunlukdan sonra spor yapılabilirmi bunu merak ediyorum.Malum garsunluk yapan varsa bilir çilesini.Ben kararlıyım ama yinede sormak istedim.Ve bu kadar yorgunlugun üstüne saat 7 de isten çıktıkdan sonra amino asit kullansam zararı olurmu.
    Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.Tesekürler

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu kadar efor gerektiren bir iş senin enerji seviyeni ve performansını doğrudan etkileyecektir karar sana ait ama alternatifin varsa bukadar hareket ve ayakta durma gerektiren iş önermem.

3. CeSeROCK

CeSeROCK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Mecburiyet ama :s

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    ben parttime yaptım 5 ay boyunca günde 6 saat çalıştım ve supplementlerim protein tozu aminoasit kreatin animal pak multivitamin ve beslenmemde hergün istisnasız tavuk balık kırmızı et oluyordu ve çok iyi geliştim :D fakat benim spor geçmişim olduğu için bi yılgınlık olmadı gayet iyi gitti. Fakat sen daha fazla çalışacaksın biraz sıkıntı

5. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    mecburiyetse geçici olarak gir işte araştır bence kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş