Helppp!!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bocko tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bocko

bocko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cahilim!!!

bu spora yeni başladım.hatta 2 senedir spor adına ilk kez bişeler yapıyorum desem yeridir.3 gün oldu başlayalı ve şuan eklem yerlerimde ve kollarımda inanılmaz bi ağrı var acaba 1 2 gün ara mı versem geçene kadar yoksa devammı etmeliyim.
    not;bunun olabileceğini düşünerek çok hafif çalıştım ve kendimi yormadım çok?????

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ağustos 2007
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle başlığınız kurallara uygun olmalı yani açıklayıcı nitelikte olmalıydı..

sorunuza gelince
    hamlık ağrısını tarif ediyorsunuz..yakında kalmaz..salon hocanızın verdiği programa devam ediniz..hamlık ağrıları dinlenerek çok daha uzun sürede geçer..

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    baslik editlendi.

4. diker

diker Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bocko,
    evet diğer arkadaşın da belirttiği gibi yaşadığın şeyin adı hamlık,
    kısa sürede geçecektir,aslında benim burda kısaca değinmek istediğim gelecekte de antremanların ileriki dönemlerinde bu tür ağrılar yine olacaktır,hatta olmalıdır ve bu iyiye işarettir,
    kaslar belli bir dönem aynı çalışma sistemine ve ağrlıklara alışırlar,bundan sonra küçük zorlamalar ve ağırlığın artması ile birlikte bu tür ağrılar olursa bu kas iyi çalışmış anlamına gelmektedir,
    tabi bu sözleri yanlış değerlendirip sürekli ağırlık artırmak ve zorlamak anlamında anlamamak gerekiyor,programa bağlı kalarak ve salondaki antrenörün çalışma sistemine uyum sağlayarak devam etmek gerekir,

saygılarımla

Veyron bunu beğendi.
  5. bocko

bocko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim arkadaşlar sizlerin tecrübelerine gerçekten ihtiyacımız var biz yeni başlayanlar olarak.

Sayfayı Paylaş