help me please S.O.S

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve OqzhN tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OqzhN

OqzhN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 18 yaşındayım lise son sınıf öğrencisiyim öss'ye hazırlanıyorum.boyum 1.83 kilom 61 ve zayıflığımdan çok şikayetçiyim.kendi vucudumu tipini beğeniyorum sorun yok fakat tek sorun kilo boyuma gore 80 kilo gr olmak istiyorum.fakat hantal bir insan olarak değil.yeme çok düzensiz.hiç iştahım yok bi ara umutlarım kırılmıştı zayıflığımın genetik olduğunu düşünüyordum fakat form daki yazılara okuyunca umut ışığı doğdu gibi oldu :).tabi istediğim kilo ve özelliklere sahip olmadan yinede kuşkularım var.bi kaç doktora başvurdum bu konu hakkında pek bi araştırma yapmadım fakat doktorlar kilomun normal olduğunu gerek olmadığını soyluyolar ben şiddetle zayıf olduğumu söylüyorum.kesin ve hızlı cozum istiyorum sağlıklı olarak tabi ama besin tavsiyelerinizi bekliyorum.ayrıca ek protein tozu karbonhidrat gibi çeşitli yardım ögeler kullanılmadan da olmıyacağını sanmıyorum.iştah açıcı olarak kilo ve kas gelişiminde.ayrıca mutlaka bb ye başlamam gerekiyor ama yemek düzenini ek ilaçlar kullanmadan başlamak istemiyorum.neler kullanabilirim sağlıklı olarak tabi yan etkisi olmadan cunku birçok ilaç arastırdım cocugunun yan etkileri var.sizden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler :D

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Forum kurallarini okuyun!

cexenes ve zigbog bunu beğendi.