hedefim ve programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mustafautku tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mustafautku

mustafautku Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bende 92 den 68 e düştüm şuanda vücudum http://www.bodyforumtr.com/vbforum/v...me-t26168.html bu arkadaşın kilo verip bodye başlamamış yani 65 kglik halinin aynısı diyebilrim benim onun body yapmış hali gibi olmam için nasıl bir çalışma yapmam lazım bir gün ağırlık bir gün cardio gibimi ? Beslenme programımım=

Sabah = 100 gram yulaf ezmesi,4 veya 5 tane haşlanmış yumurta,1 bardak yeşil çay,
    okulda=1 avuç fındık,badem
    16:00 gibi okuldan geldikten sonra=100 gram esmer pirinç,150,200 gram tavuk göğsü yada ton balığı veya az yağlı menemen
    antreman
    ant sonrası=üzüm suyu.
    akşam=makarna yada esmer pirinç,salata,az yağlı menemen veya tavuk göğsü
    böyle bir programla konudaki ugurgüven adlı arkadaş gibi gelişme gösterebilirmiyim? değerli görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

---------- Post added at 08:21 ---------- Previous post was at 08:01 ----------

vücudum bu arkadaşın 65 kglik hali gibi onun gibi gelişim göstermek istiyorum http://www.bodyforumtr.com/vbforum/verilen-30-kg-ve-hacimlenme-t26168.html

2. mustafautku

mustafautku Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Son düzenleme: 19 Şubat 2012
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    838
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dostum boy , kilo , vücud yağ oranını ve fotoğrafını gibi bilgilerini verirsen daha rahat yardımcı olabiliriz ayrıca program mı? istiyorsun anlamadım :) program istemen yerine biraz forumu araştırman gerekli ve elindeki ekip manları söylersen veya hiç birşeyin olmadığını söylersen yapabileceğin egzersizlerden bazılarını söyliyebilirim..

4. mustafautku

mustafautku Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    boy 1.76 kilo 68 benim anlatmak istediğim http://www.bodyforumtr.com/vbforum/verilen-30-kg-ve-hacimlenme-t26168.html bu linkteki arkadaşın 65 kglik yani bodye başlamamış halinin aynısıyım vücut olarak böyle bir gelişim göstermem için nasıl bir yol izlemeliyim 1 gün ağırlık antremanı bir gün kardio gibimi Beslenme programımım=

Sabah = 100 gram yulaf ezmesi,4 veya 5 tane haşlanmış yumurta,1 bardak yeşil çay,
    okulda=1 avuç fındık,badem
    16:00 gibi okuldan geldikten sonra=100 gram esmer pirinç,150,200 gram tavuk göğsü yada ton balığı veya az yağlı menemen
    antreman
    ant sonrası=üzüm suyu.
    akşam=makarna yada esmer pirinç,salata,az yağlı menemen veya tavuk göğsü

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    838
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Antreman yazmışsın demek ki salona gidiyorsun dostum , beslenme programın hakkında pek birşey yazmıycam dostum zararlı yiyecekler tüketmediğin sürece aldığın kaloriyi o günlük yakıcak enerjiyi sarfediyorsan problem teşkil etmez beslenme programın.Beslenmen düzgün pek kafana takma çalışman içinzde salon hocana hedefini belirt fotoğraf olarak gösterme :D gelişmek istiyorum programımda neler yapabilirizde..

Sayfayı Paylaş