1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

hedef 77-78 :D boy 177 kilo 84

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve animal17 tarafından 28 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 ayda 93 ten 84e geldim.(83,6..)

amaç 78 i görmek :d daha önceden profesynel olarak basketbol+2sene amatör boks yaptım, 1sene oldu boksu bırakalı
    evde koşu bandı var düzenli olarak hergün 50 dk fln hızlı yürüyüş yapıyorum.
    beslenmede ekmek 0 şeker 0 (meyve fln yerken aldım şeker yeterli diye düşünüyorum o yüzden çayda nescafede şekeri 0ladım)
    gece yemek yemiyorum :)

vücut ölcülerini tam olarak bilmiyorum ama kısa zamanda öğreneceyim
    önerilerinizi bekliyorum (beslenme ve daha hızlı yağ yakma konusunda)

https://e1206.hizliresim.com/y/w/8xh8s.jpg

2. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Vucut yapın iyi ben cok gordum senın kılon senın boyunda ama vucudu bıngıl bıngıl o vucudu adam edebilirsin inan bana

3. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    bu vücudu adam edebilmek demek bence biraz bu vücuda haksızlık olmazmı jesus:)
    bence biraz parçalaman yeterlithums:

4. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    öncelıkle konuma bakıp yorum yaptıgın ıcın teşekkür ediyorum

haklısın 1-2 arkadas 85 kilo üstü ve hemen hemen aynı boydayız bel bölgeleri,göğüs bölgeleri olsun aşırı derecede yağlı.Biraz düzenli çalışırsam daha iyi şeyler çıkar inşllah :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:50 ----------

abi öncelikle yorumun icin teşekkür ediyorum. 4-5 kilo fazlalığım var sanırım pek zorlamıcak beni 1.5 ay sıkı bi çalışma istediğim yere gelirim insallah :)

5. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bi kaç sırt fotosu koymak istedim önden poz eklemiştim bunları unuttum :)

arada evde kapılarla barfixs calısıyorum :D kırılcak mı acaba cok merak ediyorum :D

bel bölgesinde yağlanma var (aşırı demeyelim göze batcak kadar değil) aynı şekilde göbekte öle.
    hala spora devam ediyorum ama bel ve karın da pek ilerleme yok oturunca cok kötü duruo :(
    ayakta iken hiç birşey yok gibi önerileriniz nedir bel bölgesi icin bölgesel yağ için ne yapmam gerekir ?

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Temmuz 2012
  6. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
  7. vortex__26

vortex__26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 1.77 Boyundayım 89 kg'dan 86'ya düştüm 10 gün civarı bir sürede. Vücudum yukarıda bazı arkadaşların kullanımıyla bıngıl bıngıl :((

75'lere inince toparlanacağını düşünüyorum ama gene de yağ oranım çok yüksek bakalım, kiloyu attıktan sonra ağırlık çalışmasıyla ne kadar düzgünleşebileceğim :(

8. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

insallah istediğine ulaşırsın benimde bel bölgesinde yağ cok fazla özellikle oturunca göbek :) ama zaman gerekio sanırım devam :)

9. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yeni foto arkadaşlar ramazan dolayısıyla şuan diyet le ilgilenmiyorum sadece ekmek ve tatlı ları yememeye dikkat ediyorum ( sahurda 4 yumurta beyazı kaşar peyniri domates salatalık süt)(iftarda evde ne yapılırsa onu yiyorum genelde tavuk yaptırmaya çalışıyom :D ızgara veya sebze yemeği ekmeksiz bi şekilde )/( ckolata vs tatlıları yemiyorum dersem kendımi kandırmış olcam yiyorum ama fazla abanmadan 1-2 ısırık )

iftardan sonra hiç hareket etmessem kilo alcağımı düşündüm ( ramazanın ilk 5 günü yattım ve yağlanma da arttı sonra karar verdim iftardan 2-3 saat sonra 45 dk kalık orda tempo yürüyüş yapıyorum (evde) )

fazla konuştum güncel foto kilo bilmiyorum tahminen üst fotoda 83 tüm burada 84 oldum gibime geldi ramazandan sonra tekrar foto paylaşacağım (spor salonuna gitmiyorum evde kapı barfx dambıl koşu bandı gibi aletler var onlarla oynuom :) saygılar...

http://g1208.hizliresim.com/10/4/bgzk1.jpg

Sayfayı Paylaş