Hcg Damla Hakkinda..?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Tuqsad tarafından 20 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tuqsad

Tuqsad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hcg Damla isimli ürünü 1 haftadan beri araştırıyorum fakat bir yan etkisi veya kilo vermede nasil bir etki yaratacagini merak ediyorum... Ürün hakkinda hiç şikayet edeni görmedim herkez memnun kalmış buda aklımda soru işareti uyandırdı açıkcası... Güvendigim Bodyforumtr'ye sormaya gerek duydum.. Kullananlar veya yakin cevresinde kullanan arkadaşlarınız varsa, bir bilginiz varsa paylaşırsanız çok memnun kalırım... Çünkü olumlu görürsem almayı planlıyorum...
    Teşekkürler Saygılar.. :)

Boy: 180

Kilo: 125
    Spor Salonu: Evet

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Bu tip ürünlere itimat etmeyiniz.diyet ve sporla fazlalıklarınız dan kurtulabilirsiniz.bu tip ilaçlar insanların spor yapmama tembelliğinden ortaya çıkan şeyler .bence madem spor salonuna gidiyorsunuz o zaman sıkı bir diyet yapın ve başarın yapanların resımlerı sitemizde mevcuttur, bakarak ilham alabilirsiniz.damla hap vs.. tamamen gereksiz ,ayrıca o memnunıyet yazıları sıte kurucusunun tarafından yazılıyor bıldıgım kadarıyla kolay gelsin. .

Tuqsad ve Vorenus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş