Hazirandan beri low carb

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar vücut tipim endomorf 1 yıldır evde spor yapıyorum 3 bölge sadece ilk gün gögüs-karın 2.gün kol ve karın olmak üzere haziranda youtubeda kenzo sayesinde low carbı keşfettim tavuk göğsü kızartmaya başladım az yağda endomorf vücut tipine göre zaten yağlanmamak için karb azaltmak gerektiği için tam benlik birşeydi bu normalde 40 gün yaptı kenzo bu low carbı definasyon için ben ise evde olduğum için daha da uzun süre devam ettirdim yani hala da devam ettiriyorum hazirandan beri 5-6 ay oldu her gün 500-750 gr arası tavuk 4-5 yumurta 12 kaşık bulgur veya 2-3 tane tam patates (haşlanmış) tüketiyorum o 40 gün kenzonun yaptığına göre gittim hep cheat dayleri iple çekiyordum o 40 günden snora cheat dayi de bıraktım zaten meyve felan yemeye başlamıştım her gün yani çok sıkı yapmıyordum 40 günkü gibi meyve canım istiyorsa yiyordum şuan da aynı şey geçerli ama bunlar bana vitamin eksikliği olarak geri döndü bu diyetten dolayı sanırım tam vitaminlerimi karşılayamadım üst karın kaslarım çıktı 2 tane ( o da kendimi kasınca belli oluyor ) ama yani çekilecek dert değil artık değiştirmek istiyorum beslenme şeklimi vücut direncim çok düştü sık sık hasta olur oldum 2 ayı aşkın süredir de evde cardio bile yapmayı kestim sık sık hastalanıyorum diye şimdi de cardio yapmadığım için yağlı karblı şeyler yememeğe çalışıyorum 2 aydır ve bunların dışında başım çok dönmeye başladı bu en son 2 yıl önce olmuştu 27 kg vermiştim o zamanlar hep eti form yoğurt felan yerdim kafam çok fena dönüyordu ama en azından şimdi onun kadar abartmıyorum da o zamanlar doktorum epilepsi ilacına başlattı bırakmıştım normalde 14 yaşında kullanmayı şimdi gene öyle dönüyor başım beslenme şeklimden mi gece 2-3 e kadar uyuyamıyorum ilacın yan etkisinden ondan dolayı mı yoksa kulağım çınlayıp duruyor arada bir kulaktan kaynaklanan bir durum mu çözemedim bir türlü ve psikolojik olarak çok etkiliyor bu beni sağlıklı yaşıcam diye sağlığımda olmak üzereyim şuan vitamin hapı almayı düşünüyorum vitaminler.com dan ve en azından cheat day yapmaya başlamayı düşünüyorum glikojen depoları doldurmak için her ne kadar her gün meyve tüketsem de haftanın 1 günü bol karb tüketmeye çalışmak istiyorum şuan antibiyotik klulanıyorum gene bademciklerde sorunum var ve burnum tıkalı antibiyotikte başımı iyice bir döndürmeye başladı babam da sürekli tavuk almaktan bıktığı için bu daha iyi ggünler felan diyip moralimi bozuyor ben de her bodyci gibi fit bir vücuda sağlıklı bir sporcu olmak istiyorum başıma gelenlere bak :/ ::/ :/ :/ :/ :/ :/ spor salonuna yazılıp antrenörlere anlatsam bu durumu düzelebilir mi yeni bir programla vücut tipime uyan ? şu baş dönmesinden kurtulmak istiyorum artık saç dökülmesi ve kulağı felan geçtim baş dönmem geçsin sadece :/ :/ :/ :/ :/ bunları ailemden birine anlatınca da ciddiye almıyor kimse çok takıyon kafana hastalık hastasısın felan diyolar abi ya :/

okuma zahmeti gösterip tavsiyede bulunanlara şimdiden teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş