Hazırlanmıs shake buzdolabında bozulur mu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve RmznTR tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaslar kafama uzun suredir takilan bir soru var,
    evde durdugum zamanlar bahcede falan islerle ugrasiyorum bazenler tam olarak beslenemiyorum gaineri gunun bu zamanlarinda kullaniyorum sabah kalktigimda 1 shaker dolusu shake yapsam(sut ile) dolaba koysam aksam yatana kadar dolapta dursa bozulur mu acaba?

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bozulurmu bılmem ama sanırım onun bellı bır suresı olması lazım söle yap ben her gece yatarken 4 5 shaker e yarın ıceceklerımı koyuyorum tek tek ama ıclerını ıyıce kurulayıp sıvı eklemeden örnek ewden cıkıcam o saate nox mı almam lazım shaker ı alıyorum yanıma ıcecegım zman suyunu ekleyıp dırek kullanıyorum. bu sekılde yapsan daha mantıklı olur

RmznTR bunu beğendi.
  3. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Spor salonunuzda -eger varsa- bakin bir mini buzdolabi icerisinde, icmeye hazir siselenmis whey satarlar.
    Hatta bazi saglik magazalarinda, sut bazli protein icecekleri sogutmasiz raflarda durur.
    Agzini sikica kapatip. buzdolabina koyun, birsey olmaz merak etmeyin.

RmznTR bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

24-48 arasinda buzdolabinda saklanabilir. Ancak genede saglikli degil bakteri uremesi icin acik kapilari. Kullanmadan once siviyi katip karistirmak cok zor olmasa gerek.

Sayfayı Paylaş