Hazırladığım program hakkındaki görüşleriniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aybarsxD tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. aybarsxD

aybarsxD Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ank
    mrb.lar öncelikle benm bir sorum olacaktı ben hacim yerine fit görüntü manken vücut gibi bir şey yapmak istiyorum forumu inceledim ve evde yapılcak bi interval cardio programı ve aynı zamanda kasları kaybetmemek içn bir bb programı beraber göremedm arama butonuna bastım belkide gözümden kaçmıştır eğer kaçtıysa ö.dilerim ben bi öğrenci olduğum içn salona falan gidemem bu hareketleri yapmam içn gerekli aletler var benim sorum şu
    1.gün göğüs ve kol 5kg dumbel ım var bunları kaç setler halinde yapmam uygundur?
    2.gün evimin yanında koşu parkuru var aynı zamanda kendi vitesli dağ bisikletim 30dk bisiklete binip 30dk da bi hızlı bi yavaş koşsam
    3.gün flexor un programı omuz.setler halinde
    4.gün yine interval cardio
    5.kanat sırt
    6.interval cardio
    7.dinlenme benim isteğim vücudumdaki yağları eritip fit ve hoş manken vücut olmak eğer yanlış yerde yazı yazdıysam gerçekten çok özür dilerm umarım doğru yere yazı yazmışımdır ve flexor ellerine sağlık gerçekten durumu olmayanlara çok büyük bir iyilik yapmışsınz
    ölçülerim
    bilek: 18
    kol:33
    göğüs:99
    karın:91
    kalça:95
    omuz:110
    boy:185
    kg:74
    yaş:19 ilk defa vücut ölçülerimi aldığıım için 1 kaç cm yanlış olablr

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    tebrikler iyi bir program çıkarmışsın dikkat etmen gereken cardio ve ağırlık çalışmalarını ayrı gün yap. vaktin yoksa cardioyu önce yap sonra yapman demen kas yıkımını arttırman demektir.

3. aybarsxD

aybarsxD Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ank
    işte 1gün cardio 1gün sizin programınızla karıştırıp aynı zamanda diet yaparak vücudumdaki yağları yakıp bir yandanda kasları güzel 1görünüm verdirmek istiyorum benm bir diğer sorumsa şu olcaktı ben kare göğüs olması içn extra bi hareket yapmam gerekirmi?
    cardio yaptğım günlerde 30dkkoşu parkurunda koşu 30dk bisiklet 20şerden 4set mekik bu uygun bir programmıdır? ve sizin programa göre 5kg dumbelları kaç set ve sayı olarak yapsam hem yağ yakımı için uygun hemde kasların hacmini arttırmak içn yararlı olr

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    uyarı!
    sırt egzersizleri bölümüne attığınız mesajlar başlık oluşturulup yeni başlayanlar bölümüne taşınmıştır. başlık açmadan önce açacağınız yerle uyumlumu diye kontrol ediniz.

kare göğüs genetik ağırlıklı bir durumdur. fakat size cablo cross press şeklinde ve açış şeklinde iki ayrı şekilde çalıştığınızda yardımcı olacaktır.

Son düzenleme: 6 Haziran 2009
  5. aybarsxD

aybarsxD Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ank
    cablo cross press ben hiç body yapmadımda bunun resimli bir biçimi varmıdır anlıyamıyorumda terimleri. şu an buraya resim eklesem veya genetik olarak kare olup olmayacağını anlamam için bir metot varmıdır vücudumun nasıl şekilleneceğini anlamam açısından

dha doğrusu bu hareketi evde nasıl yapablrm

ve 5kg lik dumbelları kaçar set kaldırmam uygundur sonçta cardioda yağ ve yaktğm kasları geri yerine koyup birazcık dha geliştirmesini sağlamam lazm bunun içn kaç set yapablrm ve kaç kere kaldırmalym

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Haziran 2009
  6. ozKnN

ozKnN Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bende konu kirliliği olmasın diye buraya yazayım dedim Bende yazın yazlıkta olduğum için bi program yaptım Görüşlerinizi bende alabilirmiyim
    1.Gün Sabah 15-20 dk yüzme
    2.Gün Dumbell Bench press
    Dumbell İnc. Bench. press
    Dumbell Fly
    Dumbell Curls
    Hummer Curl
    3.Gün Dumbell Omuz Press
    Lateral Raises
    Front Raises
    One arm dumbell row
    Lying dumbellextensions
    One arm tri. ext.
    4.gün dinlenme
    5.gün yüzme
    6.gün 1.program
    7.gün 2.program

Yaş 17 kilo:68 yağ:8kg

7. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    366
    Ödül Puanları:
    73

aybars millet salonlarda yüzlerce kilo kaldırarak göğsüne şekil vermeye çalışırken sen 5 kg. lik dumbell ile göğüs şekillendiremezsin...
    bar ve ağırlık plakası almanı tavsiye ederim...
    şınav da çekebilirsin ama dumbell ve şınav da bi yere kadar, sonra mutlaka ağırlık alman gerekecek...

8. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    5kglık dambıl yeni başlayan biri için çok hafif sayılmaz.bence bir süreliğine işini görür..kendi vücut ağırlığını kullanabilirsin göğüs için..farklı şınav pozisyonlarına göz atmanda yarar var

FleXoR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş