Hazımsızlıkmı kabızlıkmı gazmı bilemedim ama karnımda şişkinlik var

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve melizcia tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. melizcia

melizcia Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba. 1.80 boyunda 70 kilo civarındayım anlıyacağınız üzere çok şükür normalde göbek sorunum yok ama;

Normalde günde 1 yada 2 kere felan büyük tuvaletimi güzelce yapardım karnımda şişkinlik olmazdı. 1.5 haftadır karnımda bir şişkinlik var sabah uyandığımda genelde geçmiş oluyor ama birşeyler yiyince tam olarak geçmesi nerdeyse diğer günün sabahını buluyor.Eskisi gibi hergün güzelce büyük tuvaletimi yapamıyorum 2 günde 1 yapıyorum bazende günde 1 defa yapabiliyorum ama genelde az dışkı çıkıyor.Sanki eskisine göre daha çok idrar boşaltıyorum ama idrarda artış dışkıda düşüş gibi bir durum var oysaki geçen aylarda yaz ayı olduğu için sıvıyı daha çok tüketiyordum.Eskisine göre tuvalette daha çok gaz çıkarıyorum tuvaletim gelir gibi oluyor gaz çıkarıyorum gidiyor .

Muay thai sporu ile uğraşıyorum eskiden arada sırada karın çalışırdım ama son 2-3 haftadır düzenli mekik çalışmalarına başladım bunun ne gibi zararı olur bilmiyorum ama karnı ilgilendiren bi durum olduğu için ve hareketsiz kalmadığım söylemek için dedim.

İlk başlangıca göre azaldığını söylemek istiyorum ilk başladığında birden bire göbek çıkmış gibi olmuştu heralde 2 günde bir insanda göbek çıkmaz değilmi ? Yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum olmadı doktora gitmeyi düşünüyorum ama sizinde yorumlarınız benim için önemli.

Sayfayı Paylaş