Haydi ! Bir Fıkrada siz anlatın (no küfür)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve GeceLordu tarafından 23 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. GeceLordu

GeceLordu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba , Eğlenelim , okudukça gülelim , hoşunuza gidn bir fıkrayı burada paylaşın. .

İLKİ BENDN OLSUN

- Temelin Babası ölmüş , Cenazeyi yıkayan İmama 20 TL bahşiş Vermişler . Hoca parayı az bulup itiraz edince , Temel Hocaya:Bana Bak HOCA ! Aşağıdaki Benzinlikte , bir tırı 5 TL ye yıkıyorlar. Demis .d

Okuyup geçmeyin Lütfen bir fıkrada sizden Alalım .d

2. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    delinin biri bir gün hahahahahha
    delinin biri bir gün hahahahahhhah
    delinin biri bir gün :)))))))))hahahahaha

anlatamıycaaammm :)

ay baba bırak anlatsın çok komik :)))

(hey gidi şener şen büyük usta dinlediğim en komik fıkraydı paylaşayım dedim )

http://www.indirvideo.net/vecihi-delinin-biri-bir-gun--419677.html

(dk 3. de fıkra başlıyor )

3. GeceLordu

GeceLordu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahahaha .d gerçekten harika.

4. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Yeni evli bir çift 5 aydır her
    akşam seks yapıyorlarmış. Günün
    birinde kadın patlamış ve derdini
    annesine anlatmış.
    Annesi öğüt olarak kızına;
    - "Cinsel organına bir siyah
    kurdele bağlarsan ve bizim
    adetlere göre akrabalardan biri
    öldüğünde siyah kurdele takılır ve
    seks yapılmadığını kocana
    anlatırsın" demiş.
    Kadın aynen yapmış. Akşam koca
    eve geldiğinde yatarken bir bakar
    ki kurdele. Kadın hemen durumu
    anlatır ve kocası da anlayış
    gösterir ve o gece yapılmaz. Bu
    böyle 3 gün sürer. Bunun üzerine
    adam kendi cinsel organına da
    siyah kurdele takar.
    Ve yatakta bu sefer şaşırma sırası
    kadındadır.
    - "Ne yapıyorsun, sen neden
    taktın?" der
    - "Bir başın sağolsun deyip
    çıkacağım!!"

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:05 ----------

Kamyoncunun biri evlenir ve gerdeğe girerler kamyoncu odaya girer ve bakar kız vajinaya krem sürdüğünü görür.
    Kamyoncu: kız sen ne yapıyon
    Kız: annem krem sür acımaz dedi bende krem sürüyorum kamyoncu hemen boynundaki zinciri çıkarır ve penisine dolar
    kız: sen ne yapıyon
    kamyoncu: 40 yıllık kamyoncuyum kaygan yola zincirsiz çıkar mıyım...
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Bir gün bir kız annesine uzun zamandır regl olmadığını söylemiş bunun üzerine annesine kızın hamile olduğundan şüphelenmiş ve test yapmışlar sonuçta kız hamile çıkmış. Anne sinirli bir şekilde kimden peydahladıysan çağır onu demiş. Aynı zamanda kızın babasını da eve çağırmış bu üçü evde beklerken kapıya son model kırmızı bir ferrari gelmiş ve içinden uzun boylu orta yaşlarda yakışıklı bir adam inmiş. Eve girmiş baba sinirli bir şekilde adama bakarken adam lafa başlamış ve demiş ki şu anki medeni durumumdan dolayı kızınızla evlenemem bunun üzerine baba iyice sinirlenmiş ama adam baba lafa girmeden devam etmiş "ama çocuk erkek olursa babanın hesabına bir milyon dolar anneye bir villa, çocuk kız olursa babaya gene bir milyon dolar anneye bir araba, eğer ikiz olursa ham anneye hem babaya bir milyon dolar, şayet düşük olursa diye söze tam devam edicekken baba araya girmiş adamın sırtını sıvazlamış ve demiş ki düşük olursa bi daha yaparsın yavrum..
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Bir Türk, Japon arkadaşının daveti üzerine Japonya'ya gidiyor.Bir kaç gün gezdikten sonra arkadaşı onu çalıştığı fabrikaya götürüyor.
    Teknoloji muazzam.
    -"Bak" diyor Japon :
    -"Burada robot yapıyoruz. Şu robotlar öğle yemeğini hazırlar ve getirir. Şunlar bebek bakar. Şunlar araba bile kullanır."
    Bizim Türk vatandaşı hayretler içinde kalır.
    Dolaştıkça gözleri faltaşı gibi açılır.
    Japonya'dan ayrılırken arkadaşı Türkiye'ye mutlaka gelmek ve teknolojisini görmek istediğini söyler.Ve o gün gelir. Fakat bizim Türk nereyi gezdireceğini bir türlü bilemez.
    Düşünür ne göstermeli de altında kalmamalı Japonya'da gördüklerinin. Aklına hamam gelir. Japon ne anlar Türk hamamından. Alır götürür.
    Japon'a ilginç gelir.
    -"Ne oluyor burada?"
    -"Biz burada insan yapıyoruz"
    -"Sahi mi ?" der Japon.
    Bir odanın kapısını açarlar. İçeride bir tellak adamın kolunu ovmaktadır.
    -"Bak," der bizimki, "burada kollar monte ediliyor."
    Bir başka odada bacak ovulmaktadır.
    -"Burada da bacaklar takılıyor".
    Japon bu sefer hayrette. Diğer odanın kapısını açarlar. İçeride bir kadının üstünde bir erkek, iş üstünde. Japon sorar:
    -"Peki burada ne oluyor?"
    -"Burada montaj bitmiş, delikler açılıyor."
    ----------------------------------------------------------------------------------
    fantazi düşkünü temel karısı fadime'ye mesaj çekmiş;
    - bu akşam kulağından...
    fadime cevaplamış;
    - sağır olurum temel'im.
    ama temel mantıklı;
    - bunca sene kekeme olmadın ya!

T-BoMB bunu beğendi.
  5. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Sınıfta öğretmen sormuş: "Dalda üç kuş var, birini vurdum kaç tane kalır?". Çocuk cevaplamış: "Hiç kalmaz öğretmenim.". "Olur mu oğlum" demiş öğretmen, "2 tane kalır.". "Olmaz öğretmenim" demiş çocuk, "Siz birini vurunca diğerleri aptal değil ya sesten ürküp kaçarlar...". Öğretmen şaşırmış ve "Aferin oğlum, cevabın yanlış ama tarzını beğendim." demiş.

Sonra çocuk, "Öğretmenim, ben de size bir şey sormak istiyorum; Karşıdan üç tane bayan geliyor, üçü de dondurma yiyor, ama biri yalayarak, biri ısırarak, diğeri de emerek yiyor dondurmayı. Sizce bunlardan hangisi evlidir?. Öğretmen kızmış ama cevap veremedi dedirtmemek için belli etmemiş, "Emerek yiyen evlidir" demiş. Çocuk, "Olur mu öğretmenim ne alakası var, parmağında yüzük olan evlidir ama tarzınızı beğendim." demiş.

T-BoMB bunu beğendi.
  6. T-BoMB

T-BoMB Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Marangoz
    Yer:
    İstanbul
    3 kafadar çok sıcak bir yaz günü denize gitmeye karar vermişler. Denize girecekleri yere varmışlar. Denize girmeden Önce karpuz peynir ekmek fln alışveriş yapalım demişler ama içlerinden biri ben yanıyorum siz gidin diyip hemen kendini suya atmış. Neyse diğer 2 arkadaş bakkala girer ekmek peynir zeytin alırlar nekadar abi diyince dükkan sahibi ''ay şekerim 10 liraaa'' der. Parayı ödeyip çıkarlar ve çok şaşırırlar allah allah topmu ne derler. Neyse ilerde manavdan kavun karpuz domates fln alırlar nekadar abi diye sorarlar dükkan sahibi ''ayolll 15 lira tatlımm der'' gençler hayretler içinde kalırlar ve dısarı çıkarlar. Burda herkes böle nonoşmu acaba fln diye konuşurken yanlarına bir erkek gelip saati sorar ''cicişler saatiniz kaaç?'' gençler iyice şaşırır ve sorarlar. Abi neden burda herkes böyle top olmuş ? Adam cevap verir ''yha şu karşıda gördüğünüz deniz varya işte orada bir köpek balığı var ve oraya denize girenleri ... Yapıyor onun ... Yaptıklarıda sonra böyle oluyor'' Bunu duyan gençler serinlemek için denize giren arkadaşının erkekliğini kurtarmak için hemen koşarak denize giren arkadaşlarına seslenirler ve arkadaş denizden çıkar gençler tam arkadaşımızı kurtardık diye sevinirken arkadaş derki " AYY ÇOK GEÇ KHALDINIZZ " :D

Son düzenleme: 18 Ağustos 2013
  7. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    bir yerde görmüştüm ama hikayeyi tam anlatamıcam şimdi hikayeye geçiyim

bir hoca hastalılara filan dini ve bilmi yönden cevaplar veriyormuş bir kız telefonla aramış başlamş anlatmaya erkek arkadaşım ailesi ile tanışmak için beni eve çağırdı gittim ailesi yoktu mufaktan kola getirdi içtikten sonra erkek arkadaşım bayıldı durumu nasıldır hocam...
    -kızım allah seni kadir gecesinde doğurmuş kolalar karışmış demiş :D

bu arada hikayeler on numara

8. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bir gün temel apartmanına gitmiş yukarı çıkmak için asansöre binmeye çalışmış ama birde ne görsün asansör bozulmuş.Asansör bozulunca dış kapıya bir not bırakmış ve bu not tüm apartman sakinlerini şaşırtmış.Notta da aynen şöyle yazıyormuş:
    ''Asansör bozuk,bir süreliğine karşı apartmanın asansörünü kullanabilirsiniz.''

9. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Temel çok zenginmiş ve Ahmet Yusuf adında bir oğlu dışında hiç çocuğu yokmuş.Ama çocuk geri zekalıymış biraz.Temel bir gün oğlunu alıp sahip olduğu fabrikaları gezdiriyormuş .
    Temel:
    -Bak oğlum ben ölünce tüm malım mülküm sana kalacak.Beni iyice dinle , ilerde tüm bu fabrikaları sen yöneteceksin madem , işleri şimdiden öğren demiş.
    İlk önce kumaş fabrikasına gitmişler.
    Temel:
    -Bak oğlum bu gördüğün makine dünyanın son harikası üstten kumaşı atıyoruz alttan pantolon,gömlek,ceket vs. hepsi çıkıyor .Anladın mı ? demiş.
    Oğlu:
    -Anladım baba demiş
    Sonra süt fabrikasına gitmişler.
    Temel:
    -Bak oğlum bu gördüğün makine dünyanın son harikası üstten sütü atıyoruz alttan peynir,yağ vs. çıkıyor . Anladın mı ? demiş.
    Oğlu:
    -Anladım baba demiş.
    Sonra et fabrikasına gitmişler
    Temel:
    -Bak oğlum bu gördüğün makine dünyanın son harikası üstten öküzü atıyoruz alttan sucuk,salam,sosis çıkıyor . Anladın mı ? demiş.
    Oğlu:
    -Anladım baba ama bir sorum var demiş
    Temel de :
    -Sor bakalım demiş
    Oğlu:
    -Peki alttan sucuğu sokup üstten öküzü çıkaran makine var mı ? demiş.
    Temel de :
    -Var yavrum ANAN ...
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Temel askerliğini yunan sınırında yapıyormuş.
    Temel'in canı çok sıkılıyormuş.
    Yunan'a bir ıslık çalmış elleriyle "Havacı mısın?" işareti yapmış,Yunan aldırmamış.
    Bir ıslık çalmış elleriyle "Karacı mısın?" işareti yapmış, Yunan aldırmamış.
    Bir ıslık daha çalmış "Denizci misin?" anlamında yüzme işareti yapmış, Yunan aldırmamış.
    Bir ıslık daha çalmış. El haraketi yaparak "Topçu musun?" demiş, Yunan aldırmamış.
    Bir ıslık daha çalmış "Gözcü müsün?" anlamında dürbün işareti yapmış, Yunan aldırmamış.
    Nöbetler değişmiş sıra yine Temel'le Yunan'a gelmiş.
    Yunan'a hadi sınıra git demişler Yunan da:
    - "Ben oraya gitmem. Orada bir deli Türk askeri var, bana hava kararınca yüzerek gelip sana bir koyacam gözlerin fırlayacak diyor.."
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

isa mesih, bir gün çölde gezinirken, ağlayan bir ihtyar görmüş ve yanına yaklaşıp, derdini sormuş. ihtiyar:
    - kaybolan oğlumu arıyorum ama artık umudu kesmek üzereyim..
    deyince isa mesih yaşlı adama acımış ve:
    - oğlunu beraber arayalım..
    demiş. ve sonra sormuş:
    - peki, oğlunu tanıyacağımız bir işaret, bir iz var mı? mesela doğum lekesi filan...
    ihtiyar:
    -evet, oğlumun ellerinde ve ayaklarında çiviler vardı...
    isa mesih'in gözleri dolmuş ve haykırmış:
    -baba!!!
    ihtiyar da haykırmış:
    -pinokyo!!!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    amerika'da adamın biri normal işine giderken birden anormal bir trafiğin içine duşer, ama trafik bir milimetre bile kıpırdamamaktadır. bi süre sonra yandaki cama birisinin tıkladığını görür ve camı açar.
    ne var acaba?
    - teröristler bush'u yakaladılar eğer 10 milyon dolar verilmezse, üstüne benzin döküp yakacaklarmiş. işte onun için, herkesten biraz yardım alıyoruz...
    - insanlar ne kadar veriyor ortalama olarak?
    - valla yaklasık olarak 5'er litre !!!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    birgun carlsberg, miller, tuborg ve efes pilsen in ba$kanlari barda icmeye gitmi$. garson gelince teker teker soylemi$ler;
    - ben bi carlsberg aliyim
    - ben bi buyuk miller istiyorum
    - ben tuborg icecegim
    sira efes pilsen'in adamina gelince;
    - ben bir kola aliyim, demi$. garson gidince yanindakiler sorumu$, "yahu sen niye efes istemedin" diye;
    - kimse bira icmiyordu, ben de size uyayim dedim.. demi$..
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    kızılderili eczaneye girer:
    -var bizim büyük şef ama yok bok
    eczacı bir an düşünür ve şefin kabız olduğuna karar verir..hemen bir

kabız sökücü müsekkin verip gönderir. kızılderili ertesi gün yine gelir:
    -var bizim büyük şef ama yok bok
    eczacı hayret eder ama biraz daha kuvvetli bir ilaç verir..ertesi gün yine
    aynı adam gelir:
    -var bizim büyük şef ama yine yok bok
    eczacı sinirlenip en kuvvetlisinden iki kutu verir ve "hepsini içsin" der
    ertesi gün kızılderili yine gelir:
    -var bizim büyük bok ama yok şef!!
    --------------------------------------------------------------------------------
    amerika'da zencinin biri pasaportunu kaybetmis. tam da turkiye'ye tatile gidecegi gun. aksilik bu ya...
    uçagi kaciracak, kara kara düsünürken yolda bir pasaport bulmasin mi ?!..
    hemen almis yerden, bir bakmis ki leanardo di caprio'nun pasaportu.. "ne olursa olsun" demis ve sansini denemeye karar vermis.
    çikarmis leonardo'nun fotografini, kendi fotografini yapistirmis.. uçmus türkiye'ye.
    atatürk hava limaninda görevli gümrük memurunun karsisina geçmis.. kim olabilir memur.. tabi ki temel... :)
    almis pasaportu eline temel adamin ismine bakmis :
    ''leonardo di caprio", fotografa bakmis, bir zenci.
    adama bakmis ayni zenci... bir kaç saskin bakistan sonra
    temel obur masaya seslenmis,
    ula cemal, bu titanik batmis miydi, yanmis miydi?"
    -----------------------------------------------------------------------------

bi gün adamın teki ormanlık bi yolda arabasıyla gidiyomuş. aniden önüne kırmızılar içinde bi adam fırlamış ve "ben bu ormanın kırmızılı hipnasıyım, bana yiyecek bi şey vermezsen burdan geçemezsin" demiş. adam da uuraşmamak için bi şeyler verip yoluna koyulmuş. derken bu sefer sarılar içinde bir adam arabanın yolunu kesmiş ve "ben bu ormanın sarılı hipnasıyım, bana içecek bi şey vermezsen
    vermezsen burdan geçemezsin" demiş. adam yine noolur noolmaz diye bi şeyler verip yoluna devam etmiş. birazcık yol aldıktan sonra mavi elbiseli birisi arabanın yolunu kesmiş. artık adam dayanamamış ve camdan beline kadar çıkıp "sen ne istiyosun lan ormanın mavili hipnası!!!" diye bağırmış. adam şöyle cevap vermiş: ehliyet ve ruhsat.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    dünya polis teşkilatlanması örgütü bir gün alman, fransız ve türk polislerin katıldığı bir yarışma düzenler. buna göre ormana bir yaban tavşanı bırakılacak ve en organize, en çabuk şekilde tavşanı bulup görevlilere teslim edecek teşkilat büyük ödülün sahibi olacaktır. bütün hazırlıklar tamamlandığında yarışma başlar. fizik gücü yüksek disiplinli polizeiler ormana girerler, sağlı sollu koşuşturmacalar, değişik tuzaklarla birlikte yakalanması hayli zor olan yaban tavşanını 5 dakikaya yakın bir sürede görevlilere teslim ederler. sıra gelir fransızlara. kartezyen fransızlar, "ulan ben bir yaban tavşanı olsam nereye saklanırdım acaba?" diye düşünerek, arayarak yaban tavşanını bulurlar, böylece 3 dakikalık bir zaman dilimi içerisinde tavşanı görevlilere teslim ederler. türkler son yarışmacı olarak ormana dalarlar, bir curcuna olur ve ortalıktan kaybolurlar. yarım saat olur, bir saat olur, iki saat olur hiçbir haber alınamaz. yetkililer tam dağılmaya hazırlanıyorken, türk polisler çıkagelir, yanlarında kelepçelenmiş, ağzı burnu kan içinde bir boz ayı da onlara eşlik etmektedir. yetkililer sorar:
    - hani kardeşim yaban tavşanı? onca saattir nerdeydiniz?
    - (polis boz ayıya dönerek) konuş ulan!
    - (boz ayı ağlayarak) ben bir küçük yaban tavşanıyım, ben bir küçük yaban tavşanıyım...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    egitimini abd'de tamamlamis,ingiltere'de master yapmis biri türkiye'ye dönüsünde koç holding'e isbavurusu yapiyor.görüsmeye çagriliyor.görüsme çok olumlu geçiyor.adama
    ise kabul edildigini söylüyorlar.yalniz adam bir kusuru oldugunu söylüyor.nedir diye soruyorlar.

-benim testislerimden biri eksiktir.

-kusura bakmayin biz tam saglikli olmayani ise
    alamayiz diyorlar.

bir hafta sonra sabanci holding'e basvuruyor.aynen koç holding'deki gibi son derece olumlu görüsmenin ardindan adan eksikligini bildirince oradan da olumsuz yanit aliyor.

bir hafta sonra kamu kurumuna basvuruyor.basvuruyu görünce sasiriyorlar.

ulan böyle nitelikleri olan adam ne sabanci ne de koç'a degil de kamuya gelmek istiyor diye sevinip hemen görüsmeye çagiriyorlar.
    adam görüsmeye gidiyor.görüsmede çok begeniliyor.ve ertesi gün saat 09.00'da ise baslamasini söylüyorlar.adam yine dürüst davranip testislerinden birinin olmadigini belirtiyor.bunun üzerine insan kaynaklari müdürü bir süre düsündükten sonra:

-pekala o zaman sen saat 10.00'da isbasi yaparsin

adam saskinlikla neden 09.00 degil de 10.00'da isbasi yapmasi gerektigini soruyor.

-valla biz sabah 09.00'dan 10.00'a kadar ta..ak muhabbeti yaparizda.........
    --------------------------------------------------------------------------------
    ulkenin birinde dunya capindan feministleri bir araya getiren bir organizasyon yapilmi$. amaclari ce$itli seminerler yapip tecrubelerini birbirlerine anlatmakmi$. birisinde soz alan ingiliz kadin anlatmi$:
    - "bir gun kocam gelince "bula$iklari artik ben yikamiycam, sen yika" dedim. 1. gun bir degi$iklik gormedim, 2. gun gormedim, 3. gun yikamaya ba$ladi" demi$.
    alman kadin:
    - "bir gun kocam gelince "cama$irlari artik ben yikamiycam, sen yika" dedim. 1. gun bir degi$iklik gormedim, 2. gun gormedim, 3. gun yikamaya ba$ladi" demi$.
    turk fadimeye sira gelince o da $unlari soylemi$:
    - "bir gun kocam gelince "yerleri artik ben temizlemiycem, sen temizle" dedim. 1. gun bir$ey gormedim, 2. gun gormedim, 3. gun yava$ yava$ gormeye ba$ladim" demi$.

10. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Birgün kekeme bir adam lokantaya gider. Bababana bir tas çoçoçorba der garsona. Garson peki efendim der. Ve 5 dk sonra çorba gelir. Sasasasağol der. Garson masadan uzaklaşırken şşşşşt der adam. Eliyle tuz işaret eder. Hemen efendim der. Garson tuzu getirir. Dök dök dök dök dök dök dök dök dökme allahın cezası herif der....:)))

Iki dagci varmis. Birisi kekeme imis. Agri Dagi nin tepesinde kamp kurmaya karar vermişler.
    Arabayi asagida birakip esyalari yüklenip dağa tırmanmaya baslamislar.
    Yarı yola gelince kekeme olan :
    - Ça..., ça..., ça...
    - Sen simdi söyleyemezsin, yukari çikalim söyle!
    Yukari çiktiklarinda kekeme :
    - Ça..., ça..., ça..., çadirlari asagida unuttuk...
    - Çabuk inip alalim!..
    - Sa..., sa..., sa...
    - Zamanimiz yok asagida söylersin!..
    Asagi inmisler, kekeme :
    - Sa..., sa..., saka yaptim!.. :)))
    Not:Bu arada bende kekemeyim bu yüzden paylaştım birine 10 dakıkalık birşey anlatcagım zaman 40 dakikan varmı abi diyorum :))) Neyse cok zor birşey yaşamayan bilemez arkadaşlar ALLAH düşmanımın bile başına vermesin saygılarımla

11. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
  12. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Sana 40 saatim feda olun bununda tedavisi var kusur değil bunlar gel anlat derdini 40 günümü al.

13. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Sağol kardeşim sizin gibi düşünen insanlar oldukça biz bu kekemeliğide yeneriz.Allahın izniyle,fakat tedavisi falan yok verilen şeyleri yapınca bir nevi düzeliyorsun ama gün geçtikçe eski haline geri geliyorsun napalım geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına hayat akıp gidiyor

14. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    bir adam ağzına çakıl taşlarını doldurarak konuşma egzersizleri yapıyormus ve düzelmiş. Allahtan umut kesilmez gene.

Sayfayı Paylaş