Hayattan soğudum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cypersonic tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. Cypersonic

Cypersonic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar valla hayattan soğudum.Nasıl anlatayım öncelikle hiç konuşmuyorum, içimde bir şeyler yapasım gelmiyor,mesela arkadaşım bir kız ayarladı kızla buluştuk ondan sonra kızla bir daha hiç konuşmadım.Hayatım okuldan eve evden okula gidim gelmekle geçiyor.Sınıftakiler bana ölü diyorlar.Ne bileyim kardeşimle konuşuyorum onu güldüre biliyorum ama dışarı çıkınca hiç konuşasım gelmiyor.Kızlarla ne kadar konuşmak istesemde konuşamıyorum tıkanıp kalıyorum,aynı şekilde arkadaşlarımlada konuşamıyorum konuşacak bişeyler bulamıyorum, bana fikirlerinizi söyleyinde bu kısacık hayatı güzel bir şekilde yaşayayım.

2. PsikoTR96

PsikoTR96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    kendine bi hobi bulabilirsin. gitar calmak gibi ya da spor yapmak gibi. kizlarla konusurken de kendini rahat birak sanki karsinda kardesin varmis gibi rahat rahat konus. sacmalayacam diye dert etme istedigini soyle tabi asiri sacmalama ama dedigim gibi rahat ol. eskiden bende senin gibiydim ama zamanla acildim yavas yavas :)

3. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Sosyalleş. Kitap okuyabilirsin eğer yaşadığın yerde kitap kafesi kitap klbü varsa gidebilirsin. bunun etkisi olacaktır bende böyle diyordum kız arkadaşım falan neden yok diyordum bir tane hayattan sağlam tokat yedim ve yetti :) bende aynı senin gibiydim pek konuşamaz mesela merhaba merhaba nasılsın iyi sen nasılsın iyi. bu kadar olabiliyordu .s zamanla sosyalleşerek ve bu sorunun üzerine giderek inadına konuşarak yendim.

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    klasik depresyon belirtileri bunlar, doktora gorundun mu ?

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    fifa2013 al
    playstation al
    hayatın anlamlansın
    buda bi seçenek ama bence bi pisikoloğa git
    çok faydasını görürsün
    veya ailene söyle onlar götürsün

6. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Bana kalırsa pes 13 plystation falan alma daha çok eve kapalı kalırsın arkadaşlarınla dışarı falan çık konuşmaktan utanma.

7. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    PlayStation iyi fikir ama dışarda arkadaşlarınla oynarsan :)

8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Toplu olarak gidiyor musunuz kızlı erkekli bi yerlere? Erkek erkeğeyse biraz bıkabilirsin. O süreçten bende geçtim biraz biliyorum çünkü. Şu anda da öyle çok sosyal bi adam değilim ama biraz bilindik örnek vermek gerekirse Dexter gibi falandım :D en yakın arkadaşımın doğum gününe gitmemişliğim var evde yakındı:D

Varsa kızlı erkekli çıkma durumu ayarlamaya çalış ama mesela seninde konuşabileceğin kişiler falan olsun. Hani mesela çıkarsın grup halinde ama aranızda geveze kişiler vardır eminim sen yine pek konuşamazsın sürekli onunla konuşurlar. Dediğim gibi bu şekilde ayarlamaya bak 3-4 kere git. İlk başlarda yine aynı ruh halinde olursun ama 3-4'ten sonra açılacaksın emin ol. Yani biraz uyumlu hale getirmeye kendini alışman lazım. Biraz ilk başlarda sıkıntı olur ama max. 5 kere diyorum bak 5 kere yap açılacaksın. Definitelythums:

9. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    thums: halsizlik de var mı ?

10. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    yaşın 17 kendine hayatını adıyabilceğin hayatının bi parçası olucak bi spor bul .ve bu spora ada kendini .. hem hayatın düzene girer.. hem beslenmen düzene girer hem bilinçlenirsin kötü alışkanlığın olmaz hemde kendini adadığın sporda başarılı olursan sosyalleşmemek gibi bi durum sözkonusu olamaz ..yaşın çok genç bende yaşlı değilim ancak bu yıl üni.bitiyor iş hayatı gelecek 17 yaşıma dönseydim neler değişitirirdim hayatımda hayatımı spora adardım kesinlikle

Bahadir90 bunu beğendi.
  11. EjderLordu

EjderLordu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    NARUTO gibi anime fln izle diycem cok cocukca kalcak fps oyun bul gir oyuna vur adamların hepsını vur vur vur!!! XD

12. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Answer is Fitness :)

StormBlast bunu beğendi.
  13. bugatti

bugatti Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    zyzz izle ;)

14. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Okul ortamında kendıne sınıftan 1-2 tane kız kanka yapmanı öneririm zaten bir tanesini bulsan öbürleriylede yavaştan bağlantı kurarsın aynı sınıf sonuçta , böyle böyle muhabbet etmeyi konu bulmayı vs. öğrenirsin kardeşinle aran iyiyse kardeşinle takıl bir yerlere beraber gezin insanlarla iletişim içinde olacağın yerlerde takılmak iyi gelecektir

15. M.JaıWhıte

M.JaıWhıte Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    trabzon
    aikidoya yazıl çok yönlü bir spor hayatının heryerinde işe yarar vücududa esnetirsin ordan çevrede yaparsın,foruma yaz bi örnek verim ben akşamları koşuyodum yazın 2 tane kız vardı bende 5-6 yaş büyük baktım hergün karşılaşıyoruz sahil yolunda merhaba dedim tanıştık okul başladığından beri hiç görmedim şuan yazı bekliyorum benim taktiği dene rahat ol salla :)

16. MotosikletDelis

MotosikletDelis Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Motosiklet kullanmaya başla,eğer yaşın yetmıyorsa bir cup motor falan alabilirsin :) Motor sürünce hayatın renklenir inan bana thums:

17. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    depresyona girmişsin hayırlı olsun... hayatını nasıl mutlu olacağın şekilde dizayn edeceğnii anca sen bulabilirsin, ama önce şu depresyondan çık..

rockybalboa7 ve (silinen üye bunu beğendi.
  18. Bahadir90

Bahadir90 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Geçmiş olsun küçük kardeşim. Üniversite 2. sınıfta aynı şeyi bende yaşadım özellikle kız arkdaşımdan da ayrılınca tamamen yalnız kaldım resmen konuştugum samimi bir arkadaşım vardı o sa hazırlık sınıfını hala geçememiş memleketinde sınava hazırlanıyordu ben unide tam yalnız kalmıştım psikolojim buzulmuştu tam buna benzer şeyler düşünüyordum yurt odasından çıkmayıp pes oynamaktı, film izlemekti şeylerke uğraşıp yataktan çıkmıyor ranzadan kıçımı kadırmıyordum resmen :) Camdan dışarı baktığımda o güneşli hava, çimlerde oturan insanlar ve el ele gezen sevgililer öyle sinirimi bozuyordu hayat ben senin taa a... diyordum neden bu kdar şanssızım neden hiçbir şey istediğim gibi gitmiyor neden benim hiçbir istediğim şey olmuyor diyordum oysa dersler konusunda çok başarılıydım ki hala öyleyim ama aşk kızlar ve sosyal ortam konusunda çok kötüydüm sonra bir gün böyle yatarak olmaz bi yerden başlamak lazım diyerek kilo almaya karar verdim ve spora başlama kararı aldım uninin spor salonu ücretsizdi ve oraya gitmeye başladım. İnan bana sporla kendime olan güvenim geldi kilo almaya başladım motivasyonum, özgüvenim arttı. Daha enerjiktim, farklı insanlarla tanışmaya başladım, okuldaki kulüplere takılmaya başladım okulun Türk müziği kulübüne girdim zamanla her şey daha iyi oldu şu anda Erasmusta Dortmundda, Almanyadayim. Tam bi fırlama, sosyal çok konuşkan kendine güvenen hatta özgüven s.çan bi tip oldum :D Birçok konuda bilgim var sohbete girdiğim birçok konuda bilgimi konuşturabilen kendine güvenen birisi oldum bunların hepsi o çok kötü hissettiğim günlerde hendimi spora verip odadan çıkıp birşeyler yapmaya başlamamla oldu. Yani çık dışarı ve bi şekilde spora başla zamanla her şey iyi olacak iyi hissedeceksin. Karşına düzgün bir kız çıkar seversin belki ama bu yaşlarda içerde durursan her şeyi kaçırırsın en güzel kızları da. Bak ben universiteden 1 tane bile kızla çıkamadım geç kaldım çünkü ama kısmet artık ilerde inşallah. Hadi şimdi güçlü ol, bir erkek gibi ol ve yarın ne yapacağına karar ver! ;)

Lock Ness bunu beğendi.
  19. Cypersonic

Cypersonic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim sorunum konuşasım gelmiyor yani her şeyi konuşmadan hallediyorum.Ailemle konuşmuyorum arkadaşlarım konuşmuyorum içimden konuşmak gelmiyor. Arkadaşlarım bana laf atıyor onlara sadece gülüp geçiyorum.Aslında insanlarla konuşacak konu bulamıyorum

20. Bahadir90

Bahadir90 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Valla ne desen ki değişik bişey kardeşim enerjin bitmiş gibi senin sanki.

Sayfayı Paylaş