HAYATIMDA İLK DEFA SPOR YAPACAĞIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nasata tarafından 9 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nasata

nasata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet 19 yaşındayım fakat bugüne kadar hiç spor yapmadım, yaptığım tek spor evden durağa yürümek.
    Artık düzenli bir hayata sahip olmak istiyorum bugüne kadar yapmadığım için pişmanım.
    Boyum 176 cm kilom 84(70 kiloydum ama bu sene hep evde ders çalıştım 14 kilo aldım) yağlı ve göbekli bir insanım.
    Nasıl başlarım hiç bir fikrim yok önce zayıflamalı mıyım yoksa zayıflarken aynı anda spor mu yapmalıyım hiç bir fikrim yok.

Hedefim;
    Bacaklarımdan ve kalçamdan çok şikayetçiyim çok kalın bacaklara ve kız gibi büyük bir kalçaya sahibiyim yani çoğu pantolonumun beli olmasına rağmen bacak ve kalçamdan dolayı giyemiyorum.Göbeği eritmek.Mümkün mü bilmiyorum ama biraz boy uzatmak.
    Bunlardan sonra fit bir vücüda kavuşmuş olacağım ve kas yaparak ulaşmam istediğim vücütta görseldeki vücut bu vücut için süre önemli değil ama en azından bahsettiğim fazlalıklardan 2 ayda kurtulmam lazım çünkü üniversiteye başlayacağım ve bu şekilde başlamayı hiç istemiyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Hedefim için spor salonu şart mı? Evde yapabilirsem de nasıl yapabilirim?
    Dediğiniz her şeye tek tek uyacağım yeterki 2 ayda bu fazlalıklardan kurtulayım. Özgüven açısından bu durum beni çok etkiliyor.

Ekli Dosyalar:

• vct.jpg
      vct.jpg
      Dosya Boyutu:
      55,7 KB
      Görüntüleme:
      297
    Son düzenleme: 9 Temmuz 2016
  2. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Resimde ki kişi zararlı ilaçlar kullanmış gibi...

Sayfayı Paylaş