Hayata Küstüren Göbek :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Grievous tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar zayıfım fakat göbeğim var ne yesem büyüyor sanki. ölçülerim 175 boya 64 kilo. bicepsler 30 cm. omuz 103 göğüs 92 cm. bel 66 cm. tam göbekten alınca 74 cm. bu zamana kadar kilo almak için çalıştım (5 ay boyunca) göbeğe fazla takıntılı değildim ilk başlarda yoktu hiç dikkat etmedim yağlı tuzlu şeylerde yemedim pro aldım günde 100 gr falan. ama 2 aydır falan göbek dikkatimi çekti. ne yapsam indiremedim şu lanet göbeği. iyicede zayıflamak istemiyorum hocaya danıştım tavırları çok ilgisiz geldi bana hemen kardiyo falan dedi + l-carnitine satmaya çalıştı. iyice zayıflamaktan korktuğum için almadım.. bi ara karbonhidratı kesmiştim spordan arkadaşlarım karşı çıktı iyice zayıflarsın dedi. artık tişört giyince göbek gözükmeye başladı. akşamları yemek yemiyorum son öğünü 7 de yiyorum ondan sonra ise sadece lor yiyorum 100 gr kadar. bana yardımcı olun nasıl bir yol izlemem lazım sizce ? :( gerçekten çok yardıma ihtiyacı var. siz benim yerimde olsanız ne yapardınız mesela ?

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    beslenmede sorun var galiba, göbek yaptigina göre. Beslenme programi burda paylasilirmsin?

3. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    öğünlerini çoğaltmaya bak yani 5-6-7 öğün gibi yap hep acıkmayı bekleyip birden 3-4 tabak yemek yersen veya tıka basa yemek yersen mideni büyütmüş olursun ve o yağ değildir işkembe dediğimiz yer büyümüş olabilir

4. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ilk bir ay bilinçsizce beslendiğimi düşünüyorum çünkü çok zayıftım 49 kiloydum. kendimi sadece kilo alıcam diye odaklamıştım akşamları hamburgerler cipsler falan aklıma geldikçe çıldırıyorum nasıl yaptım diye. ama 3-4 aydır yapmıyorum. 3 aydır beslenmem şu şekilde;

sabah 08:30 4 yumurta beyazı 1 sarısı 50 gr lor 2 dilim ekmekle peynir zeytin domates falan boş mideye pro. yükleyince gaz yapıyor =) ve süt

öğlen 12:30 kesinlikle pilav yanınada et. 3 günde bir 200 gr ton balığı. balık olunca makarna.

ant öncesi 15:00 200 gr yulaf

ant sonrası 100 gr lor

son öğün 19:00 bu öğün öğlenkiler gibi sabit değil annem ne yaparsa o oluyor. çorba, patates olur ama kesin. yağ, tatlı, tuzlu şeyelr falanda almam..

22:30 lor peynir hastasıyım 100 gr daha alırım. ve yine süt..

günde 2 litre su 0,5 litrede süt içerim. yanlışmı yapıyorum bu beslenme ile ? ilk ay çıkarttık göbeği ama sonra büyümeye geçti. sanki ne yesem vucuda değil oraya gidiyo gibime geliyo. bana bir yardım edin kardiyoya başlasam nasıl olur ? gainer düşünüyodum fakat iyice tetiklemesinden korktum :S kardiyo whey ve carnitin üçlüsü beni kurtarabilirmi ? yok derseniz her öneriye açığım arkadaşlar.

5. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Resim eklersen daha iyi yorum yapabiliriz.

6. 0bjk0

0bjk0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar foruma yeni oldum nerden konu açacağımı bilmiyorum bir konuda sorum olacak spor yaparken günlük protein ihtiyaçı kilonun yaklaşık 2 katı olmalı peki spor yapmadığımız günler bu oran yine aynımı olmalı spor yapmadığımız gnler protein tozu almaya gerek varmı tşkler

7. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    şuanlık öyle bir şansım yok ama yarın koyarım :)

8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...n-cok-sorulan-sorular-ve-cevaplari-11369.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş