hayat'a atılmak ...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cellucorc4 tarafından 23 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bu konuda herkesin fikrine ihtiyacım var ama daha çok iş hayatında olan üyelerimizin yorumu benim için daha bi önem taşımakta

meslek:mimar(6 ay sonra inşallah)

şu sıra küçük çapta bi bunalıma giriyorum denebilir sebebine gelicek olursa bu spora üniversite 2. sınıfta başladım şuan son sınıfım dayım 4 'te...

sorun zamanın ilerlemesini istemiyorum herkes bir an önce iş hayatına atıl diyor ama şuan sporuma gidiyorum üniversiteme gidiyorum sporumu aksatmıyorum hayatımın büyük bir yerini kaplayabiliyor spor

ama okul bitip iş hayatına başlayınca spora gereken özeni gösteremiyceğimi düşünüyorum iişlerin yogunlugu gerek saatleri yapamam diye endişelerim var ve düşünüyorum ki eğer ileride spor yapamıycaksam şuan yapmam bana anlamzsız geliyor çnkü ben 1 yıl 3 yıl 4 yıl için değil hayatımın bir kenarına koymak istiyorum sporu ve bugune kadar kendimi böyle motive ettim ancak ilerde bunu sürdürebilcegme dair endişelerim giderek artıyor ..ileride 30 35 yaşına gelince başkalarının vücuduna bakıp imrenmek istemiyorum

iş hayatında da şuan ki gibi sporumu yapabilcegimi zannetmiyorum ne yapcam bilmiyorum zaman dursun istiyorum :/

Son düzenleme: 23 Kasım 2012
  2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    bu sporu yapan herkes ögrenci degil ya. Beslenme cantani hazirlayip ise getirecen :)

Juggernaut bunu beğendi.
  3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    antremanları ise evinde rahatlıkla yaparsın istersen önemli olan istek.

4. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    İş hayatı kaçınılmaz bir son olduğu için bunu büyütüp kendine dert etmen çok gereksiz.
    Sonuç olarak kendini bu evreye hazırlaman plan proğramlarını bu doğrultuda çizmelisin.
    Çalışırken salona zaman ayırmak gerçekten kolay iş değil ben haftada 1 günle başladım şimdi haftada 2 güne çıkardım 1 günümüde ev içinde değerlendiriyorum ve bir sıkıntı yaşamıyorum. sonuç olarak vucut çalışma istegimi tatmin edebiliyorum. seninde benzer şekilde bir çıkış yolu bulacağını düşünüyorum. Böyle küçük şeyler için sıkıntı yapmayalım lütfen.

Cellucorc4 bunu beğendi.
  5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul

işte bende haftada 2 gün gidersem hedefime ulaşamam hedefime ulaşamıycagımı bilmek te çok canımı sıkıyor

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bence yanlış düşünüyorsun , antreman dediğin max 1saat 30 dk minimum 45 dk süren bir süreç ve haftada 2 gün olsun 1 gün olsun offgününde oluyor fazla bir vakit çalmıyor.Tabi nasıl bir ortamda çalışıcağını bilmiyorum ama genede yorum yapıyorum bence hiç kendini kasma işe başladın diyelim üniversite bitti.Belli çalışma saattleri belli bir program olucak ona göre herşeyi ayarlayıp bir program oluşturabilirsin diye düşünüyorum.ne olsa 14saat çalışmıyıcaksın günde :D

Cellucorc4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş