Hayat niye bu kadar boktan :/

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 1 yıldır evde yapıyorum sporumu son 7-8 aydır dikkat ediyorum beslenmeme bende epilepsi olduğu için fazla ağır çalışmıyorum 10 kg dambıl 1 gün gögüs ve karın 2. gün kol ve karın 3. gün dinlenme şeklinde bir döngü oluşturdum ama çok tavuk yediğimden mi yoksa başka birşeyden mi sürekli başım dönüyor aylardır salona yazılmayı kafaya koymuştum tam yazılmaya karar veriyorum bir sorun çıkıyor şuan da mesela baş dönmesi ve vücutta ağrılar var ( hareket etmiyorum pek kıştayız malum dershane yok okul yok evde üni hazırlanıyorum) cardioyu da bıraktım 2-3 aydır hiç yapmadım nerdeyse geçen hafta 1 yapıyım dedim başım döndü iyice en son %11 yağ oranı vardı belim 75-76 civarındaydı 2-3 ay önce iyice bu sağlık sorunlarından dolayı saldım kendimi yapıyorum yapmasına ağırlık antremanlarını ama baya yağlı hissetmeye başladım kendimi özellikle yanlarım var gibi jinekomasti de cabası dertten ölücem ya bu gidişle

hep aksilikler hep sorunlar bende toplanmış gibi özgüven desen 0 özgüven kazanırım diye başlamıştım kendimce evde antremanlara dambılalrı felan dizmiştim ama bu sorunlar başlayınca iyice moral felan çöktü birde 7-8 aydır ha bile tavuk bulgur veya bulgur yerine nohut o da olmadı nohut yerine mercimek çorbası + salata şeklinde beslendim bu sorunlar başladığından beri de çok sallıyorum beslenmeyi günde tek 1 elma 1 muz yerdim antremandan sonra 1 elmayı akşamda 1 muz şeklinde veya tam tersi önce muz sonra elma şimdi günde 2-3 tane elma sabahları 1 dilim ekmek yiyorsam yarısını bölüp bal felan sürmeye başladım iyice moralimi bozuyor bu durum

özellikle tavuk yemekten bıktım artık gına geldi mide bile kabul etmiyor tepki veriyo kuru kuru hiçbir zaman yiyemiyorum tavuğu illa birşey olcak yanında tavuk dışında bu sorunlardan dolayı cardio da şuan pek mümkün olmadığı için az karb almaya çalışıyorum tavuk yerine karnı doyurucak az karb bol proteinli birşey de bilmiyorum tek ton balığı ve lor peyniri var onlarda aparatif bana göre onları yiyince daha çok acıkıyorum özellikle ton balığı yiyim içim azınıyor birşey yemem gerekiyor epilepsiden dolayı da aç kalmamam lazım tek doyuran beni tavuk oluyor başka da bir besin bilmiyorum doyurucu az karbonhidratı felan olan bunalıma girdim resmen 1 senedir gelmeyen kalmadı başıma şuanki halime bakıyorum bu sorunlarım olmasaydı spor salonuna gitseydim 1 senede bu beslenmeyle 2 senelik vücut yapanlar kadar vücudum olabilirdi ama aynaya bakıyorum sonuç sarkan ve uçları şişik göğüsler belli olmayan kollar üstte 2 tane kendini sıkınca gözüken packler var o packler de tek motivasyon kaynağımdı onlarda kaybolmaya başladı

çok bunaldım anasını satıyım ya geçen bu baş dönmesinden ve ağrılardan kurtulmak için gidip en sonunda atlıcam bir yerden o kadar doktorlara koştum hiçbiri işe yaramadı ağrı için fıtık olabiir dedi biri dedim ne fıtığı bu yaşta mr istedi doktor mr da yasak epilepsi hastalarına şuan fıtık var mı yok mu bilmiyorum baş dönmesi desen epilepsi ilacı kullanıyorum lamictal onu 1 hafta kestirdi doktor yinede geçmedi dönmeler haptan da değil neyden olduğunu da çözemiyorum nefes nefese kalırken daha belirgin dönüyor bir yere uzun bakınca dönüyor cardio yapmak isteyipte yapamıyorum dönmeden dolayı bir insanın hayatı bu kadar kötü gidebilir mi abi ya hiç mi iyi birşey olmaz bir insanın hayatında millet 20 yaşında kız peşinde koşar ben sorunları çözmek için koşuyorum da hep boşa koşuyorum işe yaramıyor ben geçen sene bu tipsizlikle özgüvensizlikle hoşlandığım kıza çıkma teklifi etmis adamım şimdi uğraştığım şeylere bak ya sorundan bol birşey yok şuan hayatımda ciddi şekilde çıkıpta bir yere atlayasım geliyor bazen :( :( :(

Sayfayı Paylaş