Hayatınız boyunca en rezil olduğunuz anlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sagopat6167 tarafından 14 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkes hayatı boyunca en rezil olduğu anları yazsa eğlence açısından harika bir başlık olur ilk ben başlayayım

Geçen sene sınıftayız böyle tenefüste kızlarla konusuyoruz tabi bende hastayım biraz neyse ortamı kurmuşuz kızlar toplanmış etrafıma falan benim boğazda dolu ağzına kadar sonra tam kızlara birşey söyledim kızlarda gülerken benimde bi 'hığğ' dememle boğazımdaki balgamın dışarı fırlaması bir oldu.baktım kızların suratları ekşimiş hemen tuvalete koştum hastayım diyerek ve o ders saati boyunca sınıfa gitmedim 40 dakka boyunca tuvalette öylece boşluğa baktım.asıl kötü olan ise diğer tenefüste sınıfa girdiğimde kızın tekinin o ağzındanmı yoksa burnundanmı çıktı demesiydi.çok kötü olmuştum elim ayağım titremişti utançtan sonra uzandım sırama o gün boyunca yerimden kıpırdamadım hayatım boyunca şu ana kadar en rezil olduğum anlardan birisidir bu.

Evet sizinkiler nelerdir ?:D

2. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    ünide kıza aşk itirafı yaptım reddedildim,akabinde çocuk güldü diye,onu dövdüm bu sefer.

Sayfayı Paylaş