Hayatımı değiştiriyorum ! Yardımlarınızı bekliyorum!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve We Are NOT Drunk tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. We Are NOT Drunk

We Are NOT Drunk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba abilerim ablalarım , benim adım; Mustafa. Yaşım 18 - 1 mart'ta 19'a girdim :) Şuanda izmirde yaşıyorum 2 sene önce izmire taşınmak zorunda kaldım :( Daha öncesinde marmariste yaşıyordum ve marmarlisliyim , Şuanda üniversteye hazırlanıyorum ve liseyi açıktan bitirdim , malesef izmirde hiç arkadaşım olmadığı için ( olduda hepsi uyuşturucu odur budur kullandığı için hiç birisi ile artık muhabbet etmiyorum ) evde ders çalışa çalışa kilo almaya başladım ve bunu kocaman bir göbeğim olduğunda fark ettim başıma " DANK " etti :confused: Marmariste yaşarken spor yapıyordum çok güzel bir vicudum vardı nerdeyse karın kaslarım bile vardı diyebilirim size , ama şuanda yaklaşık olarak 90 kiloyum , boyum'da 1.86 ve haliyle göbeğim var ve bu beni rahatsız ediyor . Bugünden itibaren spora başladım çok hırslıyım ve hedefim gerçekten " fit " bir hale gelmek ! Dediğim gibi daha önce spor geçmişim var yaklaşık olarak 8 9 ay yapmıştım , bugün gidip kendime L-carnetin aldım 1000mg hap şeklinde . Cardiyo yapmadan 30-45 dakka öncesi 1 tane iciyorum ( sizce 2 tane içmelimiyim ? ) ve yaklaşık olarak 60-90 dakka arası koşu yapıyorum. Fitness salonunda bir çok arkadaş edindim kendime ordaki arkadaşlarım bana senin vicudun gerçekten çok yapılı bence " amino asit " almalısın ve l-carnetin'le beraber kullanmalısın dediler ben bunu mantıklı bulmadım siz ne dersiniz acaba? bana şöyle birşey dediler kendileri ; haftanın 6 günü spora git 4 gün kardiyo yap sadece l-carnetin kullan , geri kalan 2 günde amino asit alıp ağırlık çalış dediler sizce bu mantıklımı gelişim sağlarmıyım veya amino asit alırsam kilo alırmıyım haftanın 6 günü gidersem vicudum yorgun düşer diye düşünüyorum ama çok hırslıyım kaldırırım diyede düşünüyorum ! bilmiyorum dediğim gibi yardımlarınızı bekliyorum " ilerleyen zamanlarda sizinle beafor atfer fotoğraflarınıda atıcam yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :cool::):)

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    iyi düzeyde kas kütlesine sahipsen özellikle bcaa türünde amino kullanabilirsin ama dediğim gibi kas kütlen cok cok fazla değilse hiç gereği yok.. diyetsiz hiç bir yere varamassın istersen haftada 10 idman yap.. düzgün bir diyetle haftada 4 cardio antremanı yeterli.. doymuş yağları sıfırla karbonhidratı min düzeyde tut ve kilo başına 1.5 2 gram protein al 5 öğün beslen.. diyet ve cardio ile ilgili çok ayrıntılı bilgiler sitede mevcut.. biraz araştır beğendiğin programları not et ugula kolay gelsin before afterını bekliyorum ;)

Sayfayı Paylaş