Havalı ve Ateşli Silah Atıcılık Hakkında..

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve Nyksse tarafından 16 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Nyksse

Nyksse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba

Yakın bir zamanda kursa başlayacağım. Fakat görüştüğüm yer eğitime başlamadan önce birkaç özelliğe, yatkınlığa vs. bakıp ona göre seçtiklerini söyledi. Neye bakıyor olabilirler? Zaten sporcuyum fiziksel bir sorunum yok fakat gözler miyop, lens kullanıyorum ama o sorun olur mu bilemedim.

Bir de atıcılıkta fziksel manada önemli olan nedir? Kol gücü vs. önemli midir? Kursa başlamadan önce yapabileceğim şeyler var mı işime yarayacak?

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu branşın için yatkınlık derken olması gereken özellikler

Dikkat
    Konsantrasyon Yeteneği
    Denge
    Reaksyon Sürati
    özelliklerinin iyi, sırt, bacak ve karın kaslarının dayanıklı olması gerekir, bunu için bir fitness salonuna başalayıp bu bölgelerini güçlendirebilirsin.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Şubat 2016 ---
    Gözler, derecesi yüksek değilse miyop için bir sorun oluşturacağını sanmıyorum.

3. Prostagma

Prostagma Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ögrenci
    Kol gucu önemlidir ama odaklanirsan o kadar hissetmessin agirligi. Ayrica kolun guclenir zaten sorun olmaz. Ama gözler sorun yaratabilir. Gözluk varsa özellikle kucuk bir geri tepmede sakatlik olabilir.

Sayfayı Paylaş