Hatalı Kombinasyonlar

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve firebird tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar malesef BSN ve Muscle Tech ürünlerinde dünyanın en ucuz ülkesi olmuş bulunmaktayız . Neden malesef diyorum hemen söyliyeyim , son dönemde bu ürünleri internetteki bazı sitelerden tedarik edenlerin kullanıcı isimleriyle bizim forumumuzdaki isimleri aynı ve çoğu daha 1 yılını doldurmamış kişiler ama satıcılar bu ürünleri falaca ürünümüzle kombine edin daha iyi sonuç alın yazıyolar ve bu arkadaşlar forumda yüzlerce başlık olmasına rağmen satıcının dediğini yapıp 3-4 BSN veya Muscletech ürününü alıp kombine ediyorlar ve vücutlarına gerçekten zarar veriyorlar . Supplement kombinasyonu yapmak meyva kokteyli hazırlamak gibi değildir arkadaşlar , size en basit örneği vereyim , forumumuzdan hydroxcut hardcore ile animal pack kombine eden bir arkadaşımız tam 1 hafta uyku düzeninde bozukluk yaşadı bunun nedeni ise içeriklerin birbiri ile uyuşmayıp tepkime vermesidir ama kişiden kişiye değişir , ben istiyorumki bunları araştırıp öyle kullanın , BSN NXPLODE ürününü geçen sene resimlerden bakıp vay bea gerçekten sağlam ürün diyorduk ama şimdi bakıyorum maşallah kullanmayan yok ve işin garip tarafı nitrix ve syntha gibi profesyonel ürünleri beraberinde alıp 3 lü kombine yaparak 60 kg bench press ile fayda bekleniyor , arkadaşlar bu imkansız birşey , en fazla 40 cm kol 3-4 parçada damar görürsünüz , colemanın resmine aldanıp kutunun içinde alaaattinin cini var ne istersem yapacak sanmayın . Forumu incelemeden hocalarımızdan cevap almadan supplement kombinesi yapmayın

Morphling, SEHZADE ve zuzu bunu beğendi.
  2. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    formları araştırıp ıncelerken encok dıkkatımı ceken bu spora yenı baslayanların suplementler konusundakı fazlaca merakları ve tabırı caızse suplemenlere saldırmaları oldu. bu sporu 5 yıldır duzenlı olarak yapan bırı olarak yenı baslayanlara tavsıyem
    oncelıkle sunu belırteyımkı bb mezun olacagınız bı okul degıldır. bu spor bı surectır. yanı 4 yıl yaptım artık mezun oldum sporu bırakıyorum dıyemezssınız, dersenız dıplomanız 1 - 2 ayda yok olur başa donersınız. bu surecı kafanızda hazmedemezsenız en kısa zamanda devasa olmacagım dıye tuttursanız baslarsınız ısın kolayına nası kacarım dıye dusunmeye ve sonunda suplement dunyası cezbeder sızı. suplementlerın acıklamalrını okursanız yerınızde duramazssınız, hemen alasınız gelır. ama gercekte oylemıdır? bu bır pazarlama taktıgıdır ve suplementlerdede gozle gorulur ozellıkler olmadıgından musterılerı cezbetmek daha kolaydır. telefon alırsan kac mpıxel oldugunu bılırsın hayal kırıklığı yasayacagın bı durum olmaz, araba alıyorsan kac beygır oldugunu bılerek alırsın ama suplementlerın acıklamalrındakı hemen kasa ulasır sole kas yapar bole kas yapar gıbı tabırlerın gerceklıgını asla test edemezssın. işte o yuzden fırmalar abarttıkca abartırlar. ve sende bunları gorunce kendınden gecer hemen alırsın bırtane.

okuyorum bazı formlarda şu whey kac cm yapar şu amıno nekadar gelıstırır. boyle bısey yok arkadaslar kafanızda abartmayın. hele bırde yenı baslayanların noxplode yada no tarzı urunlerı alma telası yokmu kendınıze yazık. hıtap ettıgım kıtle yenı baslayanlar olduguna gore gelelım sıze uygun suplement kurune. sıze uygun kur yok arkadaslar. bılımsel bı makale okumustum ve aynen su yazıyordu; " bb de ılk 8 ay vucut gelısır, kımınde az kımınde cok ama ıllakı gelısır. yemek alıskanlıklarınız vs de cok bı oynama yapmasanız dahı gelısme olur. sonra vucut fazlasını ıster ve ondan sonra beslenmenız ve dınlenmenız gelısımıze daha fazla etkı eder." yanı sızın, ben baslayalı 2 ay oldu falancanın wheyını alsam solemı olurum tarzı cumlelerınızın cokta bı anlamı yok. sız ılk etapta bılgılenın bu sporun dogrularını ogrenın antrenmanızı guzel yapın guzel beslenın ıyı dınlenın vucunuz sınırlarını bı zorlasın ve sonunda o sınırları asmak ıcın suplement arastırın. yoksa mayısta spora baslarım suplement ıcerım yaza on numara vucutla cıkarım dıyorsan üzgünüm senınkısı sadece hayal. bobregını ve karacıgerını bosuna yormanda cabası....... paranıza ve sağlığınıza yazık........

NOT: 5 yıldır bu sporu yapmama ragmen ilkkez suplement kürü uygularken dahı sıtedekı tecrubelerden ve bılgı bırıkımınden ıstıfade etmek için arastırma yapıyor sorular soruyorum. 5 ay bb yaparak herseyı bıldıgınızı sanmayın tecrubelere kulak verın...

Morphling, SEHZADE, diez ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.493
    Ödül Puanları:
    123
    burdan tam kastını anlayamadım..biraz daha açarmısın..

4. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    0
    diez bahsettiğim siteye bizim forumdaki üye ismi ile kayıt olmuş kullanıcılar var 2-3 tane ve bu elemanlar yeni başlayanlar bölümüne mesajda atmışlar sonrada gidip BSN ürünlerini toplamışlar ucuz diye :) anlatmak istediğim buydu , elemanlardaki hesap şu 1 kutu creatin 1 kutu amino yerine aynı paraya 3 kutu profesyonel ürün alırım 1 ayda kocaman olurum :)

5. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    abi boşvern yeni başlayanlar bırakında supplement e sarsın , STEROİD e sarcağına , bırakın içsin aminosunu i whey ini , supplementler ilaç değilki :)

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    o sitelerdeki saticilarin tavsiyesine bakarsaniz gunde 6 ogun whey icmeniz, 30 tane de amino icmeniz gerekir, kale almayin :)

Sayfayı Paylaş