Hatalı Dips çalışması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Syrius tarafından 23 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Syrius

Syrius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dips te çalışırken ağırlğımın yetersiz geldiğini düsündüm ve ağırlık bağlı bir kemer giydim yaklasik 20 kilo takiliydi dibs sirasinda sol köprücük kemiğim kıtladi bir sonraki günün sabahina kadar hiç birsey yoktu sabah kalkınca acidan haraket ettiremedim ancak 5 tane agri kesiciyi aynanda alinca agrisi geçiyor 2 haftadir vücut calisamiyorum ne yapmaliyim ?

2. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Sence de bi doktora görünmen doğru olmaz mı?

3. Syrius

Syrius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2012 de kan kanseri ve eklem romatizmasi ortaya cikti kanseri atlattim doktorlar sayesinde ama romatizmaya cozum bulamadilar sporla duzelmisti yine romatizma cikarsa vercekleri ilaclar 2 yillik emegimi harcar

4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Doktora gitmemek çözüm değil kaçış olur.Belki düşündüğün gibi bir sakatlık değildir, basit bir rotator yahut ligament sakatligidir.O yüzden vakit kaybetmeden doktora görünmen senin lehine.

5. Syrius

Syrius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doktora gidicem ama su 2 haftayi atlatmam lazim hizlandirilmis bi çözüm arıyorum agri kesiciler migdede tepkiye neden olmaya basladi hizla kilo veriyorum bu 2 hafta icinde sevgilimle okul gezisine gitcez fakat agri kesicisiz yataktan gogus kismini kaldiramiorum ve yururkende kimildatmamam lazim en ufak bi kimildamada gicik bi aci veriyor

Sayfayı Paylaş