Hata mı yapıyorum? bulking

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve aliveli98 tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aliveli98

aliveli98 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba 16 yaşındayım 63 kilodan 65 kiloya ulaştım 10 haftada . şu diyet programını yapıyorum

sabah aç karnına keçi boynuzu özü. sonra 3 tam yumurta 200 gr pilav üstüne 10 tane zeytin
    okuldan saat 1.30 da evde oluyorum direk gelir gelmez 200 gr pilav ve 100 gr tavuk göğsü
    4.30 da yine aynısı yiyorum
    ve saat akşam 7 de de aynısını yiyorum. sebze pişerse evde akşamları sebze de ilave ediyorum. ve supradyn all day vitamin hapı içiyorum. yanlışım var mı? lütfen düzeltin yanlışım varsa çünkü acemiyim.

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    aliveli98 bunu beğendi.
  3. aliveli98

aliveli98 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba hocam cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. yazmayı unuttum günde 3 kere de avuç içi kadar badem alıyorum. 200 grı 250 mi yapayım ne dersiniz?

4. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    bence tükettiğin besinleri çeşitlendirmelisin tek tip beslenme yapmamalısın.örnegin sabah yulaf gün içinde bulgur,kepekli pirinç antrenman sonrası beyaz pirinç gibi.bence 500 g tavuk yiyeceksen imkanın varsa 250 balık 250 tavuk ye örnegin.ve sebzeye ne pişerse diye bakma.gerekirse salatanı kendin yap sebzeni kendin haşla.ve faydalı yagları da unutmamak gerek blast in dediği gibi. saygılar

5. aliveli98

aliveli98 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    imkan fazla olduğunu düşünülemez. bütün harçlığımı yatırımımı yediğim yemeklere veriyorum tek tip besliniyorum ama vitamin takviyesi de alıyorum. hastalanmadım allaha şükür.

6. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Sana hastalanirsin demedim.besin cesitliligini artirdigin zaman vucudun alacagi fayda artacaktır. Ayrica yulaf bulgur vs bunlar cok pahali seyler degil.tavuk fiyatina yakin balik da bulabilirsin.sebze de keza oyle.

7. aliveli98

aliveli98 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    peki off day lerde aynı beslenmeyi yapayım mı az mı yemem lazım çok mu

8. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Bence off gunlerde se bu sekil beslen sonucta.antrenman yapmasan bile toparlanma surecin var ama beyaz pirinc tuketme kepekli pirinc veya bulgur tuket.saygilar

Sayfayı Paylaş