Hat kazığı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve acemi Jojuk tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    sa arkadaşlar hemen konuya giriyorum babama bi arkadaşı hat hediye etti 12 yıldır babamda son 2 yıldır babam telefonu çok az kullanmasına karşın 150 tl fatura ödüyodu hat üzerine olan arkadaşını aradık birşey aldım sonra parasını veririm dedi 1 sene geçti adama ulaşamıyoruz şimdi yediğimiz 2bin tl lik kazığı nasıl geri alabiliriz ben babamdan kendime 2bin tl değerinde kontür ata bilirmiyim faturalı hattan acil yardım edebilirmisiniz ne aldığınıda öğrenemiyoruz sahibi gelmeden hiç bir bilgi vermiyorlar telefondan falan anlayan bir arkadaş varsa yardımcı olabilirmi

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Hattın Avea mı ? eger tl atma varsa istedigin kadar atabılırsın fakat 1-10 tl sınır var dıyebılıyorum her seferde 10 tl max atabılırsın

3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.786
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ıyıde madem bısey almıs yanı telfon almıs buyuk ıhtımal 2 sendır nıye oduyosunuz kı atın gıtsın hattı sızın uzerınıze dgeıl ya

4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    663
    Ödül Puanları:
    123
    hat hediye etmek ne demek ya? sıfır hat 3 tl bişe.

Danny Boy bunu beğendi.
  5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    0
    2000 tl lik kontör attılıyorda biz mi bilmiyoruz :)
    O faturayı ödemeyebilirsiniz zaten hat sizin üzerinize değil ödesende ödemesende sizin için bir şey farketmiyor 2.el hat telefon almıcan ne olduğu belli değil 0 temiz mal

6. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    yaw hat turkcell hediye hat olayıda babam cahil işte almış benimde haberim yok bu olaydan, 2 saat önce öğrendim babam herzaman yüklü fatura gelmesinden şikayetciydi bende illaki konuşuyo harcıyo diyodum bi gün takketti babama turkcelle gitti fazla bir görüşmeniz yok büyük ihtimal hat sahibi birşey aldı dendi(benim haberim yok bu olaylardan)sonra babam hat sahibini arkadaşını aramış oda doğruladı telefon almış ben sana ödicem dedi babamda iyi niyetli saf 2-3 ay daha ödedi sonra adam ne telefona çıktı ne bişe parayıda ödemedi banada işişten geçtimi söylüyo

Son düzenleme: 24 Şubat 2012

Sayfayı Paylaş