hastayımmmm yardım edinin lütfen .....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bmwci cocuk tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

hastayımm lütfen yardimci olun

Anketin kapanma tarihi 2 Eylül 2015.
  1. hastayım spordan dolayi

100,0%
  2. yanlış spor hayatımı mal etti

100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bmwci cocuk

bmwci cocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış yaptım spor hasta etti beni artık kendimi zorladim her zaman fenalasiyom . Bir spor merkezine yazıldim lanet hocası olmayan ve kafama göre spor yaptim bi gün fenalasdim bayıl cak gibi oldum ve o gün bugündür aynıyim yatak dosek yatıyom doktorlar bakmadi yerim kalmadı hiçbiri yokmuş ve düzelmis tim aslında ve kendimi ağır bi cuValla la geri zorladim eskiden bole bişi olmuyordu spor başladıktan sonra oldu zorlayamiyorum artık kendimi ve hala yatak dosek yatıyom halsiz baş dönmesi vs vs salam besleniyor ama yok hiç duzelmedim bana lutfennnnnnn yardımcı oluunnnnnnnn...................!!!

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Vertigo olmuş olabilirsin.(Sadece tahmin ediyorum) Tanıdığım birisi olmuştu bir çok doktora gitti hepsi farklı şeyler söyledi en sonunda vertigo tehşisi koydular ve tedaviye başladılar. Farklı doktorlara gitmelisin çözümü bulunacaktır.

3. bmwci cocuk

bmwci cocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    usdadım onada bakdılar bışı cıkmadı sankı bır pıl gıbıyım fazla zorladım zman bıtıp ve geri kendime gelmem uzun zman alıyo bı kac arkdasımda boyle oldu bunun bı formulu fln yokmu siz sporcu arkdaslar hıc basınıza gelmedimi

Sayfayı Paylaş