Hastalık sporu bırakmaya kadar getirdi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Franquez tarafından 1 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    arkadaşlar ben 1 haftadır cok oksuruyordum doktordan gelıyoruz sımdıde akcıger altında ıltıhap varmış zature ilaçlarından verdı kuvvetlı antıbıyotık factive diye 7 tablet sporada ara vermeyı dusunuyorum cunku ufacık bı yorgunlukta asırı derece oksuruyorum bıde bu cok yuklenıyor karacıgere bobrege dıyolar bılgısı olan paylaşabılırmı

2. Kayadibi66

Kayadibi66 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Aynı sorun bende var az bisi kosuyum öksürük tutuyo

3. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    hocam geçmiş olsun.bir ara benimde 5 ayda iki kere bademcik iiltihap yapmıştı.antibiyotık kullanmıştım karaciğer enzimlerim uçmuştu :) sendeki antibiyotik nedir ne değildir bilemem ben sabahlı akşamlı iğne yemiştim.kalça eleğe döndüydü 1 haftada :)
    ama karaciğer kendini onarabilen yapısı ile ortalama 1 ayda normale döndü değerler.karaciğer dostu devedikeni tohumu,enginar yada bana doktorun dediği bolbol su içeceksin hatta 1,5litre suya bir limonun suyunu sıkıp öyle iç karaciğere iyi gelir demişti.dinlenmen şart hocam başka türlü vucut toparlamıyor kendini.allah başka dert vermesin.acil şifalar.
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Şubat 2016 ---
    en önemli şeyi yazmadım bu arada hiçbir supplement falan kullanma.yorulan karaciğeri böbreği iyice yorarsın.

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    eyvallah dostum sagolasın :)

mali67 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş