hastalık sonrası kilo verimi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve wdes tarafından 16 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wdes

wdes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hepinize iyi günler.1.5 haftadır soğuk algınlığı geçiriyorum sanırsam.gripte olabilir:) hastalıktan sonra bugün kendimi biraz iyi hissettim ve salona gittim tartıldığımda 83 kilo çıktım.195 boyundayım ve 86.5 kiloydum normal zamanda..hastalık sebebiyleyaklaşık 3.5 4 kilo verdim ve moralim çok bozuk.sadece kol ölçümü aldım ve ondada yarım santimlik bir azalma var.ama göğüslerim falan yarıyarıya indi.spor hocama sordum ve bana 10 güne toparlayabileceğimi söyledi..acaba daha önce başına böyle bir durum gelen varmı?10 günde 3-4 kilo alınabilinirmi?(yağ olarak değil tabikide :) )
    şimdiden teşekkür ederim

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Verdiğiniz kiloların çoğu su kaybıdır.Bu kadar kilo kaybıda ilginç geldi.10 günde yağ haricinde 3-4 kilo alamazsınız.Yağ olarak da alamazsınız ayrıca :)

wdes bunu beğendi.
  3. wdes

wdes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl toparlanabilirim peki?hacimde belirgin bi?r azalma var ve buda moralimi bozuyor.zaten zor kilo alan biriyim.yani hatlarım belirginleşti ama istediğim dolgun görünüm gitti.napmam gerek

4. wdes

wdes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgi verebilecek olan yokmu?

Sayfayı Paylaş