Hastalık Durumunda Hissedilen Hacim Kaybı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ayyıldız1071 tarafından 30 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ayyıldız1071

ayyıldız1071 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 4 gün önce 39.6 ateş , baş ağrısı , mide bulantısı , ishal , baş dönmesi ile yatmaya başladım bugün daha iyiyim Allaha şükür . Ayna karşısına geçince göğüslerde inme kollarda incelme gördüm , giydiğim kıyafetlerde ufak bollaşmalar farkettim korktum . Acaba kas kaybı mı yaşadım yoksa 4 gün düzgün besin alamadığım için mi böyle oldu şimdi yavaş yavaş beslenmeyi düzene soktukça hemen düzelir mi LÜTFEN YARDIM MORALLER BOZUK

Uyarı: Forumda her konu aynı önceliğe sahiptir. ''Acil'' yazmanız önceliğinizi değiştirmez. Tekrarı halinde ceza puanı verilecek. Konu başlığı yeniden düzenlenmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Eylül 2015
  2. torlak

torlak Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    geçmiş olsun kardeşim iyi ki atlatmışsın hastalığı. İyi besin alamadığın için zayıflama olmuştur bol bol yemek ye bir de mekik şınav yap düzelirsin kardeşim. Bende de öyle oluyor eriyip gidiyorum sonra toparlanıyor.

3. ayyıldız1071

ayyıldız1071 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    S
    Sağol kardeşim forumda arkadaşlar su kaybıdır dedi ondan 1-2 kg vermişsindir ondandır diyolar çok sağol ✋✋

Sayfayı Paylaş