Hasta olunca emeğim boşa gidiyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve atahan224 tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Ne zaman ciddi anlamda kilo almaya başarı elde etmeye başlasam nedendir bilmem hasta oluyorum ve cidden abartmıyom çok hızlı bi şekilde büyük kütle kaybı yaşıyorum inanması zor ama 76 kg geliyoken 1 haftada 72 gelmeye başladım ve artık bu olay sabrımı zorlamaya başladı bırakma derecesine geldim zaten zar zor gelişiyorum... bu arada 1 yıldır yapıyorum ve bu olaylardan dolayı 1 yıl yapıp gelişme yokmuş gibi gözükmesi moral bozucu oluyo. Var mı böyle sıkıntısı olan aranızda

2. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    aynı sorunu babam yaşıyor. sadece diyet ile zayıflamaya başlıyor. şuan 96 kilo,92 kiloya gelince direk halsizleşiyor,güçten düşüyor. nedeni tamamen psikolojik

3. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    Seni çok iyi anlıyorum ben de elimden gelen her şeyi yapıyorum doğru yaptığıma da %99 eminim ama gel gelelim ki benim 2 senede aldığım verimi bir başkası 6 ayda yapıyor

4. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Aynen öyle hele bide bi sohbet çıkıpta adamın teki '' benim arkadaş 6 aydır yapıyo senden sağlam '' derse deliriyosun ...

Sayfayı Paylaş