1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

harun yılmaz 19

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve harun yahya tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 82 üye.
  1. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Klavyesi olan yorum yazıyor.Anlamadıgım 2-3 aylık adamlar nasıl olurda bu kişiyi,böyle bir vücudu eleştirebiliyor.

mrselcuk bunu beğendi.
  2. mrselcuk

mrselcuk Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    adam ister steroid kullanır ister başka bişey kullanır bu kimseyi ırgalamaz bu 2 3 aydır bu sporu yapan bebeler siz galiba steroidi kullanıldığında hemen bu hale gelindiğini filan zannediyosunuz yazık size acıyorum ya gerçekten bu adamın hiç yoksa bile 3 4 senelik bi emeği var bu sporda hem yapmayacaksanız adama boşu boşuna hangi kürü yaptın diye sormayın kullanıl kullanmadığını biliyomusunuz ki arkadaş laf olsun torba dolsun diye yorum yapıyorlar

harun yılmaz xxx, hasanateş, Azi ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. murat23

murat23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    dünya şampiyonluğu getirebilecek bir vücut

4. serdar1907

serdar1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    berke sana begendırmıcek vücudu o yüzden sorun yok başarılar kardeşim süper vücutthums:

Azi ve voltaj bunu beğendi.
  5. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    SAHIL DE kızlara guzel gozukmek ıcın vucut yapıcaksan hıc yapma amac bu olmamalı bence spora gıttıgımı goren oooo hadı ıyısın yazda gelıyor dıyor bu nasıl bır mantık !!!

avengeren, Azi ve tunerboy bunu beğendi.
  6. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    steroidal effects :D başarılarının devamını dilerim. iyi çalışma olmuş. bana eleştirmek düşmez. ama gögüse hacim katabilirsen çok çok iyi bir goruntu cıkacak ortaya diyorum

7. klavyefall

klavyefall Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bence yazık o vurdugun testestoronların inş ilerde acısını çekmessin kardesım bunlar sağlık için cok zararlı şeyler kardeşim sen benden daha iyi bilirsin sağlık bukadar ucuz değil bence ama herkesin kendi seçimi kendi hayatı tabi biz bir arkadaşımızı kaybettik karaçiğer kanseriydi inş kimsenin başına gelmez iyi forumlar

8. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Seni görünce bu spor a olan hevesim dahada arttı :D bende birgün böyle olucam bakalım ne zaman

9. berke1235

berke1235 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Ben sadece fikrimi belirttim gelişim güzel tabiyi ki de.Ben sadece bana itici geliyor dedim.Benim spordaki amacım fit olmak bench_O

10. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    birisi harun için çatısı dar demiş :) harunu yarışmada izledim ve milli takımda birlikteydik, çatısı dar değil aksine geniş... rakiplerinin arasında hemen göze çarpıyor, değişik duruyor bariz..

11. erencems1

erencems1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kaç yıldır bu sporla ilgileniyorsunuz birde boyunuzla kilonuzu öğrenebilirmiyim ? Valla helal olsun bi an kendimi internette profesyonel body sporcularının resimlerine bakar gibi hissettim :)

12. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    ilk vücudunu bilmiyorum ama bu vücut gerçektende emeğe değer bir vücut

13. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Bu sene birinci oldu çok sağlam vücudu var

Please complete bunu beğendi.
  14. harun yahya

harun yahya Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
  15. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    çok çok başarılı gerçekten bence dünya çapında bir yerlere gelebilirsiniz

16. brhmcr

brhmcr Guest

Tavrin cok sempatik, cok is yapiyor podyumda bu tarz yaklasimlar,( ORN: JAY, Coleman)

Ancak gercekci olalim inanilmaz vucuduna pozlarin yakismiyor, cok daha iyi pozlar verebilecegine emin, Turkiye'de bu tur workshoplar yapilmiyor pek ancak Avrupa'da yakalayabilirsin, iki uc posing workshop gorsen eminim dortdortluk oturur.

Ayrica kareografi konusunda profesyonel destek alirsan ve bunu dansci kareograflarla birlestirebilirsen, zaten rakiplerin arandaki fark ulasilamaz hale gelecek.

Tebrikler tekrar Avrupa'da basarilar bekliyoruzz.

harun yılmaz xxx bunu beğendi.
  17. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    antalya gencler yarısmasında harunu ılk kez gormustum. omuzları cok ıyıydı top gıbı.bıraz defınasyonu zayıftı ,ama yarıscılar arasında en farkedılenı ıdı.saglam bir vucudu var ,evrenle calısmasıda en buyuk avantajı.cok daha ıyı yerlere gelecek ınsallah genetık yatkınşlıgı var.

buradan elestıren arkadaslara sunu soruyorum.bu ısı aman steroıd basmıs olmus,aman ilaçliymıs .aman uc sene sonra obez gezecekmıs dıyen arkadaslar.onun yaptıgı ıdmanı yapmayı denesenıze,onun yedıgını yemeyı denesenıze,onun bu ısı koydugu sırayı hayatınıza koyabılırmısınız.
    diyet yapabılırmısınız,bu işler kolay degıl,bu adam musabık

bu işi profesyonel mıusabık olup ilaçsız olan varmı. yok elestirirken biraz daha durup dusunup oyle yorum yapalım.bu kadar kolaysa her salondan neden 20 30 yarısmacı cıkmıyor..
    emege saygı..

saygılar dılerım.

Just Be, harun yahya ve selim4141 bunu beğendi.
  18. harun yılmaz xxx

harun yılmaz xxx Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze yorumları ıcın cok tesekkur ederım kendıme yenı hesap acmak zorunda kaldım eskı hesabıma erısım yapamadın saygılar
    destekleyıcı konusmanız ıcın cok tesekkur ederım :) saygılar seneler gectı cok sükür obez olmadım . yaptıgım dıyetlerle yokluk ıcınde olan ınsanları daha ıyı anladım ... sabır etmeyı öğrendım ... elımdekı nımete sukretmeyı ... olumlu yada olumsuz herkezın yorumu olucaktır ama bu spor benım secımım ve ben bundan cok memnunum senelerım spor salonunda gectı buyuk abılerın yarısmacıların ustaların kapısını asındırdım kucuk kardeslerı oldum . ve ben aynaya baktıgımda kendı eserımle gurur duyuyorum. saygıılar ... ( Güvenlik Kontrolü Gerekli | Facebook )

Sayfayı Paylaş