Hareketsiz yaşam beni bitiriyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve hikmett26 tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hikmett26

hikmett26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    17 yaşındayım boyum 193 cm kilom 78.
    7 ay önce 86 kiloydum ve fit denebilecek bir vücudum vardı ama derslerden dolayı basketbolu bırakma kararı aldım ve basketbolla birlikte sporu da bıraktım tamamen. Sporu bıraktıktan sonra 3 ay içinde 7 kilo verdim ve çok güçsüzleştim artık tak etti ve bu hafta vgye başladım. Haftada 2 gün gidebiliyorum çok bir gelisme olmayacak gibi ama beslenmeme çok dikkat etmeye basladim ve sıkı çalışıyorum umarım kilo alabilirim. Asıl meseleye gelecek olursak girişi biraz uzun tuttum sanırım ama amaç dertlesmek zaten. Hareketsizlik beni boguyor okulda dersten lavaboya diye çıkıp bahçede dolaşıyorum Okuldan çıktıktan sonra eve giremiyorum girsem çok stres oluyorum sürekli olarak bi hareket etme isteğim var ve bu derslerime engel oluyor sınavıma tam 1 sene kaldı artık yasitlarim günde 4 saat ders çalışıyor nasıl yapacağım bilmiyorum o masaya oturup saatlerce nasıl dururum bilmiyorum bana verecek oldugunuz her türlü tavsiyeyi bekliyorum bu konuda bir de son olarak meslek olarak sürekli masa başı hareketsiz bir meslek yerine hareketli bir meslek bulmak istiyorum bu konuda da öneriniz olursa çok sevinirim tip düşünüyorum ama buna uygun mudur bilmiyorum gün içinde çok yorulan doktorlar da var sadece mesai dolduran da. neyse şimdiden çok teşekkürler herkese

2. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    besyo oku hareketli meslek istiyorsan spor okullarına yönel hem 4 saat çalışmanada gerek kalmaz 300 ü geç ygs de çok iyi okullarda okuyabilirsin tabiki mülakat vs geçersenki oda 1 1.5 ayda kursuna gidip halledebilirsin sıkıntına gelince arkadaşımdada aynısı vardı büyümen lazım askerde şimdi şuan çok sakin sen şuan kendini öyle tanımlıyorsun ama yeri gelicek bi otursam diyeceksin ondan fazla takılma :)

3. hikmett26

hikmett26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Çok teşekkürler . Derslerim iyi aslinda herkes tıp muhendislik gibi bir sey bekliyor besyo hic dusunmemistim. Hayirlisi bakalim nasil olacak

Sayfayı Paylaş