HARDLINE yardım edın lutfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve arget tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arget

arget Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    harlıne progainer aldım bugun elıme gectı ogunlerden sonra 3 ölcek antreman sonrave oncesı 5 ölcek kullanmayı dusunuyorum bu sekılde kullanım bana faydalı olurmu (kıloda almam lazım) ve kutunun ustundekı ölcek gostter gesı 40 gr dıyor ve kullanım seklı olarak 5*40 200 gr 1 kullanmada dıyor.ben sutle denedım cok hosuma gıttı 500ml sut + 200gr gainer bu ne kadar dogrudur bana ne kadar kalorı verır ve kullanım seklım de yanlsı olan bırsey varsa yardım edermısınız.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    üstünde yazan 1 kullanım değil 1 porsiyondur 1 porsiyon 5.40 dır ki porsiyonda 150 küsür karbo 50 küsür protein içerir ayrıca kullanmak için supplementler bölümünden yararlanabilirsin ve kilo alman lazım ise beslenmeni düzeltmen gerekir supplementler aksi takdirde kutuyuda içsen b yarar sağlamaz sana

3. arget

arget Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beslenme mi gunde 3 ögun dısında 3 de ara ogun yıyorum fındık fıstık meyvası falan ayrıca. Tek sıkıntım sıgara onuda bırakmak ıcın ugrasıyorum kı gayet ıyı gıdıyorum bu konudada gune 1 paket ıcıyrdum sımdı 5.dalı ıcmıyorum 3 4 tane en fazla en kısa zamanda hıc ıcmeyecegım ınsallah. 1 haftadır spor ve dıyete basladım ve sıgara bırakmak ıcın ugrasıyorum suan hersey guzel Bu formdakı butun yardımcı olanlardan Alllah razı olsun sade benım actım konuya degıl genel olarak guzel bı sıte

4. arget

arget Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki hocam ben bunu kahvaltı sonrarı ogle ve aksam yemegı sonrası ve antramandan once ve sonra ıcıyorum yanı gunde 5 porsıyon antremanlarda 2 ölcek yemek sonraları 4 5 ölcek kullanıyorum bı sıkıntı olurmu zararı varmıdır

Sayfayı Paylaş