Hardline Vmax Protein 2300 Gr

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ritim74 tarafından 1 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ritim74

Ritim74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,Ben 15 yaşında spora başladım düzenli olarak 1 yıl boyunca yaptım baya güzel kg aldım ve ölçüler yaptım fakat ondan sonraki 1 yılda düzensiz beslenme ve neredeyse hiç spor yapmadım şuan 67-69 kg arasındayım ölçülerim çok fazla olmasada düşmüş biraz şimdi hedefim sonraki 1 yılda 43 44 cm kol 133-136 arası omuz yapmak şimdi herşeye tekrar başladım beslenme ve antrenmanlarımı düzenli yapıyorum fakat ek olarak bu bahsettiğim protein tozunu(İçinde - 4,5g Glutamin - 4,2g BCAA - 2,5g Kreatin - 1,8g Arjinin - 1g Taurin var) kreatin ve glutamin oranı beni bu ürüne çeken etkenler oldu gerçekten harika bir ürün olarak görüyorum günlük kreatin ihtiyacımıda bu sayede tamamlarım ek olarak balık yağ,bimeks c,magnezinc almayı düşünüyorum eczanelerden ve sizlerede danışmak istedim siz ne dersiniz bu işe ?

2. abugraerol

abugraerol Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    onu kulandım bittirdim tadı aşırı kötü tavsiye etmem kesinlikle 20-30 tl daha ver başka şey al etkileri normal ama tadı gerçekten kötü

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş