Hardline Serdar Aktolga ile yollarını ayırdı.

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Yusuf028 tarafından 18 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Selam arkadaşlar başka bir forumda serdar aktolga hardline ile yollarını ayırdığını belirtti.. (şimdi burada link veremem kuralları ezmek olmasın:eek:)

Neden olabilir sizce ne düşünüyorsunuz..

2. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    daha iyi bi firmadan daha iyi bi teklif gelmiştir sanırım.

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke öyle olsa, bende konu hakkında bilgi sahibi değilim.
    Bu sporda maddiyatın önemi tartışılmaz, Serdar Abi'de bir forumda, Hardline'in sahibini çok sevdiğini, başarısında maddi ve manevi desteklerinin önemli bir yeri olduğunu belirtmişti, bu nedenle bu ayrılığa ben çok şaşırdım ve üzüldüm.
    Dilerim Serdar Abi maddi anlamda sıkıntıya girmeden, formunun zirvesinde olduğu bu dönemde hızını kesmeden yoluna devam eder, şu anda gerçekten formunun tepe noktalarında, bu 1-2 sene çok önemli, bu noktaya gelmek 10-15 senenin ürünü, verimsiz geçen bir sene Türk vücut geliştirmesi için büyük bir kayıp olur, keşke pek çok Türk firması olsa, ve Serdar Aktolga gibi bir isim sponsor sıkıntısı yaşamasa...

javsin bunu beğendi.
  4. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    1999 da serkan aktaş ıffb dünya şampiyonu oldugu sene hiçbir sponsoru olmadan kendi çabalarıyla şampiyon olmustu 19 yaşındaydı. şuan kendisi uludağ üniversitesi son sınıfta beden ögretmeni olmaya çalışıyor. vücudu hala saglam spora devam ediyor tabi eskisi gibi olmasada hiç yoksa bursa 1. ligi alır :)

5. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    inşallah çok büyük bir problem olmadan ayrılmıştır her iki tarafın yolları zira herikiside ülkemizde isim yapmış ve bu sporu dahada üst sıralara taşımak için mücadele etmiş ve edecek kişilerdir.serdar aktolga'ya bundan sonraki spor hayatında başarılar dilerim inşallah kendisine uygun bir spor bulur ve kaldığı yerden devam ederken çalışmalarına.ha bu arada ara verdiğinide sanmıyorum sadece belki biras tempo düşürmüştür.

6. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    hardline ı kınıyorum zaten doğru düzgün bu sporu yapan prof. olarak az kişi var. bildiğim kadarı ile aylık masrafları yiyecek içeçek,suplement, seyahat 6, 7 bin ytl tutuyordu üstelik hardlinen kendi sitesinde her konuda yardımcı olup markanın marka olmasında büyük katkıs olmuştur kendisinin.
    TR de okdar zengin varken kimsenin bu karlı işe girmemeside işin garibi. kur fabrikayı, getir yurt dışından gıda mühendislerini zaten bu işin ana maddesi tarım hayvancılık süt ürünleri, peynir altı suyu, bas üstünede markayı. oda olmadı almanyadan 1. kalite toptan halde ürünü al fabrikadan getir. büyük alımlarda kilo başına düşen fiyat çok düşük oluyor. sanırım doğru hatırlıyorsam 1000 kg. alımda 1. kalite kreatin kilosu 7-8 euro civarı. hardlinen 'a içeriği kaliteli fiyatı uygun yerli rakip çıkmadı , oda bize yurt dışındaki fiyatlardan itiriyor. .

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Serdar Aktolga, Perfect Nutrition ile anlasmis.
    Umarim basarilari bu sponsorla devam eder.

8. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bizim millet spor mu yapiyor ki firmalar ragbet etsinler. Millet yiyecek ekmegi zor buluyor bazen. Eger maliyet acisindan dusunuyorsan, bizden cok daha ucuza isci calisatirabilicegin bir cok ulke var. Endoneyza, kambocya vesaire gibi. Fabrika acacak olsalar oralarda acarlar.

9. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    serdar aktolgaya yeni sponsoru hayırlı olsun.perfect nutrition bizim salonda satılıyor.üzerinde almanyadan ithal yazıyor fakat türk markası sanırım.hammaddeleri almanya dan geliyor olmalı.google dan arattım bir şey çıkmadı çünkü.sadece 1 türk sitesi çıkıyor perfect nutrition un.sanırım daha iyi imkan sağlamış olmalılar.serdar aktolga bir gazeteye verdiği bir röportajda (vatanın pazar ekiydi sanırım) hardlinedan aylık 5 milyarlık supplement kullandığını söylüyordu.e extra masraflarda muhakkak oluyordur.yarışma masrafları falan.hardline daha fazla dayanamamış olmalı. :) fakat perfect onu ne kadar taşıyabilir bilemiyorum.keşke dünya çapında bir markanın türkiye sponsoru olsaydı.universal,optimum falan.bomba olurdu.her türlü imkanı sağlarlardı.başarılı olursa lobi sorunuda olmazdı.yeterki başarsın mr.olimpiaya bile katılabilirdi.neyse,başarılar diliyorum.

Crespo bunu beğendi.
  10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    perfect hakkında yazdıklarımdan sonra farklı illerden beni arayan ve tartışma yaratan bayileri olmuştu.yanılmıyorsam merkezleri Antalya olmalı.ürünü belkide ilk deneyenlerdenim.fikirlerim ilk gunki gibi.umarım serdar'a faydaları dokunur fakat ürünlerinin bizim işimize yarayacağını düşünmüyorum.

1reex1 ve diez bunu beğendi.
  11. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    guard body P. nutrıtıon hangi ürünlerini kullandın memnun kalmadın ? elimin altında bi kjaç ürünü var açıkçası.

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    proteın tozu ve aminosu.özellikle proteın tozunu öve öve yere göğe sığdıramadılar.hatta analiz ettirin,içeriğinde 1 gram eksik malzeme çıksın tüm masrafları bana ait demişlerdi.gerçi aynı garantiyi veren bir firma daha vardı ama verdiği garanti süresi dolmuş olacakki piyasadan çekildi.
    bu arada bilmiyorum içinizde inceleyen yada araştıran oldumu ama hard line markasına oldukça buyuk bir rakip geldi.bence kalite olarak 10 numara.''genrise''araştırmanızı öneririm.merkezi ankara olan bir firma ve her geçen gün portföy genişliyor.diğer firmalarda bulunmayanlar bu adamlarda var.fiyatları hardline gibi tanınıp arttırmadan önce denemenizde fayda var.

glory bunu beğendi.
  13. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Konuyu canlandırmıs olacagım ama genrıse dıye aratınca buldum bu konuyu..
    Yakın zamanda ınternette gordum bu fırmayı ve hakkında bılgı edınmeye calısıyorum..

Guardbody sen 2008 yılında genrıse hakkında bu mesajı yazmıssın, ustunden epey zaman gectı..

Tecrubelerın daha da artmıstır muhakkak, su an o mesajınla hala paralel dusuncede mısın?..

Ne kadar kullandın bu markayı aradan gecen zaman zarfında, sence guvenılırlıgı-kalıtesı-performansı nasıl?..

Not: Baslıgı canlandırmıs oldum, kusura bakmayın.. Guardbody hocam goruslerını beklıyorum..

14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    baslıgı canlandırım :)

genrıse markasını uzun bır suredır kullanıyorum ozellıklede sakatlaanmadan once gırıstıgım yarısma hazırlıgında neredeyse her urununu kullandım .

urunlerının % 80 ınden fazlası oldukca memnun edıcı ve kalıtelı aslında ben kulladıgım her uurnden memnun kaldım tabı bu sadece besın destegı yanı dıger marklarla aynı bır farkı yok :) bu markanın sadece gaıner tarzı urunlerını hıc denemedım ama dekstrozunu dnedım ve bıldıgım kadarıyla turkıyedekı tek dekstroz bu markada mevcut . urun konusunda ozellıklede whey konusunda tek sıkıntı tadı ole cok guzel degıl ama ben bunun cozunmu baska bır balsıkta da yazdıgım gıbı kendımce buldum baska markanın guzel aromalı bır tozuna 3/1 oarnında karıstıryorum yanı 3kg genrıse cıkolata 1kg sevdıgım bır cıkolata aromalı whey :)

forumda benı takıp edenler bılır ben pıyasadakı nerdeyse her urunu kullnmıs yada sole solım denemeyı sven bırıyım maddı sıkıntım da olmadıgı ıcın nerdeyse her urunu alıyorum a kutusunu bıtırıyormuyum pek degıl ama denemıslgım olmayan urun oldukc az pıyasada . zaten bıtrmedıgım bırcok besın destegını kardesım yada bırkac arkadasım bıtıryor saolsun :)

o yuzden sunu solıyebılırım genrıse konusunda ogrencı ısenız yada besın desteklerıne ole cok para ayıramam dıyenlerdensenız genrıse sızın ıcın ıdeal fıyat performans oarnı bence 10/10 nerdeyse .

ozellıklede ogrencı olan arkadaslara sıddeetle tavsıye edıyorum oldukca uygun bır fıyata sahıp cunku :)

--------------------------
    bu arada serdar aktolganın facebook takı kendı fan sıtesınde okudum hardlıne serdar aktolgaya olan destegını hala surduruyormus yada yenıden baslamıs galıba

Son düzenleme: 23 Temmuz 2011
    kutlukan bunu beğendi.
  15. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Bende serdar aktolganın face deki gurubuna üyeyim , konuyu görünce face e baktım ve grup resimlerinden Hardline nın sponsor olarak göründüğü resimleri gördüm.daha önce görmüştüm şimdi konuyu görünce girip tekrar baktım , sanırım Hardline ile yola devam ediyor çünkü resimler hala duruyor ..

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş