hardline progainer vs optimum pro series gainer

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve M4jeste tarafından 27 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. M4jeste

M4jeste Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    selamünaleyküm herkese merhaba tanışma bölümü bulamadığım için böyle bir konu açtım. 25 yaşındayım kilom 55-58 arası gidip gelir yaklaşık 2 senelik amatör vg geçmişim var. bunun son 7-8 ayı eldeki imkanlarla düzenli spor(evde) yaptım biceps soğuk 35cm di sonra bir şekilde 1 sene kadar ara verdim. yaklaşık 1 aydır @FleXoR hocanın verdiği https://www.bodyforumtr.com/threads/evde-dumbell-ile-çalışma-programı.13409/ evde dumbell programını uyguluyorum altyapı olduğu için vücut toparlanmaya başladı niyetim yeterince hazır hale gelip salona yazılmak bunun içinde 2. ayımda bir gainer kullanmak istiyorum başlıktada belirttiğim 2 ürün arasında kaldım supplementler'de ikisininde kampanyası var içerikleri ve fiyatları yakın fakat benim için hangisi daha faydalı olur karar veremedim.

Optimum Pro Series Gainer 2380 Gr + Pro Series BCAA 390 Gr + Shaker Kombinasyonu 268 TL:
    https://www.supplementler.com/urun/optimum-pro-gainer-pro-bcaa-kombinasyonu-6737

Hardline Kilo Hacim 3 Kombinasyonu 249 TL:
    https://www.supplementler.com/urun/hardline-kilo-hacim-3-kombinasyonu-5885

değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar

2. yasinsahin

yasinsahin Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    hardline kombinasyonunu öneririm.ve kullanıyorumda kilon az olduğu için bca gereksiz diye düşünüyorum. hardline kombinasyonu uygundur şahsen ben kullanıyorum ve benim ideallerimden biri sadece şeker oranı biraz falza olması beni tereddütte bıraksada vazgeçilmezim.kgt ise muhteşem bir ürün içeriinde kreatin kafein glutamin gibi besin değerlerini toplamış olması onuu benim için başarılı bir sınıfta tutmaya yetiyor.

3. babaoglu31

babaoglu31 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Tabikide optimum düsünme bile kalite farkı var gainer olarak hardline tercih etmemeni önerişm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. M4jeste

M4jeste Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Bcaa her şekilde gerekli diye düşünüyorum toparlanmanın en büyük yardımcısı çünkü hardline içeriğinde var optimum da bu açığı yanında verdiği pro bcaa ile karşılıyor ki pro bcaa şuan çok tutulan bir ürün kilom az ve hacim istediğim için bcaa gerekli
    İlk başta 4 5 ürün için güzel bir bütçe ayırmıştım fakat evdeki hesap çarşıya uymadı şuan bütçe 300 lira fp ürün arıyorum yani bu seçim önemli

5. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Genel olarak tavsiyem gainer gibi gereksiz bir supplement yerine pekmez daha iyi bir sonuç verecektir.Elindeki bütçeyide tavuk,yumurta,balık,yulaf,bulgur,pirinç,kuruyemiş vs. gibi kaliteli besinlere yatır. Supplement alacaksan sadece kreatin yeterli.

6. M4jeste

M4jeste Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    pekmez yumurta yulaf gibi şeyler tüketiyorum zaten ama yeterli değil açıkçası spora başladığımdan beri kilo bile verdim ayrıca o kadar yemek benim için çok zor zaten yaptığım iş te buna pek müsait değil o yüzden gainer
    hardline içerisinde 2,5gr kreatin ve 1gr glutamin var , optimum pro bcaa da yalnızca glutamin var 5gr

7. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence bunlar bahane olamaz, fakat yinede sen bilirsin sadece boşuna harcanan para olarak görüyorum ileride bunu sende anlayacaksın.

8. M4jeste

M4jeste Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Bilmiyorum belkide şuan gerekli görüyorum eski formuma daha hızlı kavuşmak istiyorum birçok nedeni olabilir dediğiniz gibi sonraları yalnızca whey kullanabilirim ama şu noktada gerçekten yardıma ihtiyacım var 2 seçeneği eleyemedim şimdi 3 oldu
    hardline gainer, kreatin, arjinin
    https://m.supplementler.com/urun/hardline-kilo-hacim-2-kombinasyonu-5884

9. M4jeste

M4jeste Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa

Sayfayı Paylaş