Hardline Progainer Karbonhidrat tozu kullanımı yardım!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve JaqenHghar tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JaqenHghar

JaqenHghar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    S.a iyi forumlar.
    19 yaşındayım öğrenciyim.177 boy 56 kg olarak başladım spora.Öğrenci evinde yaşıyorum dolayısıyla beslenme sıkıntısı çekebiliyorum her öğünü tam olarak yapamıyorum 2.aydan sonra whey protein tozuyla hardline progainer karbonhidrat tozu satın aldım.Yaklaşık 3 ay oldu spora başlayalı ve 1.5 aydır protein tozunu ve karbonhidrat tozunu kullanıyorum.Başladığımdan bi süre sonra 55 kg a düştüm sonra tekrar kilo alımına başladım şuan 61kg ım.Antreman öncesi ve sonrası protein tozu kullanıyorum her gece yatmadan öncede progainer karbonhidrat tozunu 350 400 ml sütle karıştırıp içiyorum.
    Benim asıl merak ettiğim soru yatmadan önce kullanımı doğrumudur karbonhidrat tozunun ? Antreman öncesi ve sonrasında da protein tozu yerine karbonhidrat tozumu kullanmalıyım günlük öğünlerden sonra karbonhidrat tozu kullanıldığını okudum fakat her öğünden sonra alamıyorum bende yatmadan önce alıyorum, alınmasında herhangi bir sakınca varmıdır ve protein tozuyla karbonhidrat tozunu günlük nasıl kullanmalıyım ?

teşekkürler.Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

2. JaqenHghar

JaqenHghar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Güncel

3. Burakjan

Burakjan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar öncelikle şunu diyeyim benim bu yola baş koymuş bir abimin tavsiyesi gainer i eğer sabah kalkar kalmaz akşam ise yatmadan önce sütle iç idi. Şuan yeni bir salona başladım oradaki hoca da süt gaz yapar su ile iç dedi gece kullan ant.sonrası da alabilirsin demişti. Sonuç olarak ben hep gece kullandım bir de sabah sende böyle devam edebilirsin

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. JaqenHghar

JaqenHghar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Teşekkürler Spor hayatınız da başarılar.

Sayfayı Paylaş