Hardline Progainer Hakkında ..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve desperado98 tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelıkle Merhabalar ,

Arkadaslar vg ye 2 hafta önce basladım , Yarın 3. haftam olacak , Benım kılo almam ve hacım kazanmam gerek bu ürünü almayı dusunuyorum ''
    Hardline Progainer 3000 Gr''

Eger kullanan arkadaslarım varsa ve nasıl kullanacagımız konusunda yardım edecek arkadasım varsa simdiden teşekkür ederim..

2. pashazadee

pashazadee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı ürünü kullanarak yaklaşık 5 kilo aldım fakat 6. ayımdan itibaren başladım(öncesinde Whey Protein kullandım) ve yanında yediğimi aşırıya çıkardım ve sadece bu ürünle beslenerek değil.Ürün biteli yaklaşık iki ay bitti ve hala kilo yerinde duruyor sporu yüksek tempo yapmama rağmen.Tavsiye ederim güzeldir tadı ve kokusu ilk başlarda insanı cezbeder fakat dibini görmeye yakın aşırı bayar.Burnumu tıkayarak içtiğim olmuştur son zamanlara doğru.Ama şu an piyasaya da bakıldığında fiyat/performans açısından diğer markalara göre çok iyidir.Eğer alıcaksan çikolatalı almanı tavsiye etmem.

desperado98 bunu beğendi.
  3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Şeker oranının yüksek olduğu ve aşırı yağlanma yaptığını söyleyenler var. Olumsuz yorumlardan dolayı geçen hafta arkadaş için 5000grlık olanı almaktan vazgeçip DYMATIZE NUTRITION SUPER MASS GAINER 5.4KG aldık. İstersen biraz sabredip 13 gün sonra bana mesaj at sonuçları paylaşırım.

4. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam kardesım bana haber edersın olur mu 13 gün sonra :) Unutma ..
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ağustos 2014 ---
    1.si Yağlanma cok yaptımı ve kaç ayda aldın 5 kıloyu , ben yenıyım yasım 17 olacak , 2.si cıkolatalı neden tavsiye etmezsın hocam :)

5. SaintMTF

SaintMTF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Ben iki haftadır mega mass 2000 kullanıyorum. Tadı falan çok güzel hiç şişkinlik yapmıyor. Kilo aldırıyor mu hayır ama gözle görülür hacim sağladı.

6. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Bana hem kılo ( etli kalıplı ) , hemde hacim (kasları sısırecek , kaslı ) veren lazım :/

7. SaintMTF

SaintMTF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bana sorarsan kilo aldırması iyi değil. Zatan gainerlarda kalorinin çoğu şekerden gelir gelen kilo pek fayda sağlamaz. Gainera verilen para bence gereksizdir. Ben aldım pişman oldum. Onun yerine git adam akıllı alış-verişini yap. Zaten iki türlüde kilo alırsın.

8. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Ben normalde her ögünümü yıyorum ama almıyorum sorununu daha çözmus degilim , bu urunu alsam kılo aldırmazmı yanı

9. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Her öğünümü yiyorum kilo alamıyorum diyorsun, bağırsaklarında kurt solucan parazit var mı? Bunun bi tahlillerini yaptır araştır yani yediklerine ortak olduğu için belki kilo alamıyosundur? Tabi eğer yeteri kadar yiyorsan..

10. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam işte kurt var , yıyorum sonra karnım full doyuyo 2 saat sonra acıkıyorum tekrar yıyorum yanı 1 dolu tabak yıyorum ondan sonra kılo artısı olmuyo , bu hapı alırsam ve böyle beslenırsem kılo alırım dıye dusunuyorum..

11. pashazadee

pashazadee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Aldığım 5 kiloyu Haziran ve Temmuz 15 arasında aldım.Yağlanma yaptığı doğrudur alt karında yağlanma durumu var.Fakat o dönemde alt karın egzersizi yapmadığım içinde orada toplanmış olabilir.

12. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Yağı erıtmek sorun degil orada mekık felan çekerım baya bi ondan sonra cardio yaparım yağlanınca yemegi az tuketırım zaten tozuda bırakırım 2 ay felan kullancam , yağları yakınca inşallah hacim olarak durur (kas kütlesi olarak ) .. Ama sen suankı urununu kullan 12 gün sonra bana yazarsın özelden

13. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Eğer böyle bişi varsa doktora bi git, yani bi emin ol olup olmadığından ondan sonra doktor sana ilacını vericektir. Kurt sorunu öyle basit bi sorun değil yani seni korkutmak amaçlı falan söylemiyorum sadece kontrol altına alınmazsa kötü olur yoksa Allah'ın izniyle çözümü çok basit yani..Bi doktora git tahlil falan yaptır sonra gel buraya yaz.

14. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Bu tür şeylerın tahlılı kötü oluyor sanırım ya ben ugrasmak ıstemıyorum aslında ama kurt yok yanı kılo alımı oluyoda şöyle dıyım 1 hafta alıyosam dıger hafta azalıorum veya hep yerımde sekıyorum , bu urunu alırsam kılo aldırır mı sadece onu merak etmıstım :)

15. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Gainer'e para verilir mi hiç? Napıcan gainer'i ona vereceğin parayla yemek ye fazladan aynı şey. Böyle şeylerin tahlili kötü oluyor derken ne anlamda dedin anlamadım. Bi üstteki mesajda evet kurt var diyordun şimdi yok diyorsun neyse, doktora gitmen senin yararına, benim için gitmiyorsunya, iyi çalışmalar .

SaintMTF bunu beğendi.
  16. SaintMTF

SaintMTF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle katılıyorum . Ben 220 tl verdim. Kesinlikle o paraya değmez. 220tl ye envai çeşit et alır yerdim. Hem daha sağlıklı hem daha etkili olurdu bence. Ama bi anlık hatayla aldım işte. Gainer tamamen para tuzağıdır. Etkisi oluyor mu oluyo tabi ama değmez.

17. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşım gainer' kımse alma dıyo maddi durumdan dolayı , para sorun degil ben alırım sadece işe yarıyormu dıye sormustum sızde duydugum kadarıyla yarıyo dıyorsunuz. Teşekkurler..:)

18. yagizyesilyurt

yagizyesilyurt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İzmir
    Gainer genellikle sana yağ olarak kilo aldırır kullanmış biri olarak söylüuorum sana bunu. Spora yeni başlamış biriysen 4 ay düzenli karbonhidrat ağırlıklı beslen ardından Protein tozu alıp karbonhidrat ağırlıklı beslenmene devam et

19. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    5 Kg aldırıyor mesela 1 ayda diyelim hepsi mi yağ olur ? Hacim kazandırmaz mı? :/

20. yagizyesilyurt

yagizyesilyurt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İzmir
    Havim kazanırsın tabiki ama zaten mantıklı düşünücek olursak 1 ayda 5 kg kas kazanman imkansız :) tavsiyem 4. Aydan sonra protein tozu alıp karbonhidrat ağırlıklı beslenmen. Gainera para verip yağlanıp göbek yapmak yerine sabır et daha güzel sonuçlae elde ediceksin

SaintMTF ve desperado98 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş