Hardline progainer bir porsiyon 12yemek kaşığı diyor ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gkhnuvola tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gkhnuvola

gkhnuvola Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline progainer var elimde ama üzerinde
    bir porsiyon=12 yemek kaşığı
    yazıyor.

Sizcede bu miktar çok değilmi bir porsiyon için bir porsiyonda kaç yemek kaşığı almak uygun olur?

Bide yatmadan önce alsam nasıl olur ?Antreman öncesi ve sonrası kullandığım whey proteinim var.

2. Tolga.pi

Tolga.pi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gainerların içinde yuksek miktarda karbonhidrat var. Üzerinde bir porsiyonun kaç kalori verdiği yazıyordur. Ne ile kullandığına göre değişir hatta o bilgi de mevcuttur. Mesela su ile 1600 kalori veren süt ile 1800 olabilir.

12 kaşık bu kalori miktarına denk gelir. Zamanında ben de kullandım. 3 ölçek bir porsiyon yazılıydı ama ben 1 kullandım. Gainerları daha çok enerji açığını kapatmak için kullandım. Hala evde durur, bir öğün kaçırdığımda ya da iş yoğunluğu yüzünden aç kaldığım günlerde antrenman öncesi kullanırım.

Yatmadan önce kullanmanı tavsiye etmem. Uykuda kilo yapabilir. Antrenmandan önce ise baya bir şişkinlik hissi yaratıyo. Tansiyon problemi doğurdu bende o yüzden antrenmandan 2 saat önce içiyorum hep. Hem aldığın kaloriyi antrenmanda yakarsın, hem de içerisinde protein de olduğu için destek olur vücüda.

En güzeli kalori ihtiyacını makarna, bulgur gibi besinlerden sağlaman ama gainerlar da iş görür.

3. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu açarken nereye açtığınıza dikkat edin...

Despo bunu beğendi.
  4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Basliginiz tasindi.
    1 porsiyonu 170 gr olmasi gerekir, siz sanirim poset urunu almissiniz. Digerlerinde olcek olur.

12 yemek kasigini birden almaniza gerek yok. Ihtiyaciniza gore kullanabilirsiniz. Hardline progainer basligi ayrica forumda mevcut, buradan yorumlara goz atabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş