Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bende boğazından bir lokma geçmeyen ,,iştahsız,,62-63 kg civarı biriydim :) ;)
    Ya bu zaten bu kadar sorun olduysa bir dahaki sefere başka bir ürün kullanırsın ;)

2. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadslar bu hardline progeiner hangi ürün .ben internete bakiyorum vermiyor.almanya gibi bi ülkede bu ilaci bulamayacakmiyim ben.giriyorum bulamyiorum yardimci olursaniz sevinirim

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hardline türk mali(Türkiyede paketleniyor) ve sadece Türkiyede satiliyor.
    Ilac kelimesine dikkat edelim, yeni baslayanlar yanlis algiliyor.

Sporcu gidasi diyelim :)

hrn024 bunu beğendi.
  4. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    ya evet despo. bu maddelere ilaç denmiyo mu sinir oluyorum. salonda da yeni başlayanlar: abi ilaç kullanıyon mu? diye soruyolar ne ilacı deyince hap falan diyolar. bu arkadaşta varmış deniyo. adamında kullandığı amino. yok onlar ilaç değil protein falan diyorum ama adam bi kere suplementleri ilaç olarak öğrenmiş. dopinge ne diyolar onu da allah bilir....

5. zaparojdik

zaparojdik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Merhaba marthel, bende bu ürünü yeni aldım bir kutuyla 7 kilo almak çok başarılı bence, rica etsem nasıl kullandığını ve günlük kalori miktarını progainer dışında ne kadar tuttuğunu söyleyebilir misin? Ben spor yapmıyorum amacım sadece kilo almak 1.74 boya 53 kiloyum. Cevaplarsan sevinirim.

6. darthbane

darthbane Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,bu ürünü 3 yıllık aradan sonra body'ye tekrar başlayışımın ilk 2 ayında 2 kutu 4.5 kg lık kullandım,60 kg.dan 72 kg.'a çıktım.Gayet etkili ve aroması güzel bir ürün,tavsiye ederim

7. tolgacanalp

tolgacanalp Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    1 ay kullandım 7kg aldım abartmıyorum ama ben protein tozu ve creatinde kullanıyorum

8. C4N

C4N Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    slm. bu eylül 1 de tekrar hipertrofiye başladığımda bu ürünü kullanmayı düşünüyorum amino asit ile birlikte faydalı olurmu? yalnız yağlanmadan gelişmek istiyorum BULK göneminde ister istemez bikaç kilo yağlanma olacaktır istr istemez ama bu gainer hangi yönden kilo aldırıyo yani kas mı yağ mı? aşırı zayıf insanlara uygun bişeymi bu? ne ayak? :p boy 173 kilo 67 kol 37 omuz 117 bel 72 göğüs 107

9. erkanerler

erkanerler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu sorunun cevabını bende bekliyorum aminoyla birlikte faydalı olurmu ?

10. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ben bu gainer ile birlikte amino yu kullandım ve inanılmaz bir fayda gördüm gerçekten hem kilo oranında bi artış hemede güç açısından baya bi artış(kullanmadığın durumua göre ) oluyo.
    yağlanma olayına gelince içerisinde birçok beseleyici vitamin ve mineral var.Seni besliyo bu yüzden bi yağlanma oldu tabiki fakat çok fazla miktarda değl %50 diyebiliriz ama çalışma sistemini biraz daha sıkı ayarlarsan %40 %30 lara kadar düşebilir ehh daha ne olsun bence zayıflsan ve çok yağlanmadan biraz kilo alayım diyosan bu progainer tam sana göre kanımca ve yanında aminoasit ile çok daha kasa yönelik olur kanımca

11. mixtape

mixtape Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    malatya
    kullandığıım gainerdır çok sağlam bir gainerdır. cratiine miktarı az ama fiyatına göre sağlam gerçekten creatine ile çok iyi bir kombinasyon. Yanlız dozu fazla aşmamak lazım her ne kadar komplex karbonhidrattan üretilmiş olsa bile allerji yapabilir :D

12. anapuria

anapuria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    evet arkadaşlar burda okudugum bilgiler dahilinde artık ben de hardline progainerci oldum.siparişi verdim bi kac güne gelirmiş.umarım memnun kalırım cünkü son paramla aldım ürünü ehehehhe :)

13. anapuria

anapuria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ürünün siparişini verdim bu gün yarın elimde olur.Fakat sanırım kullanım şekli konusunda bi ortak noktaya varılmamış şöyle 8 sayfaya baktım da toplam.Kesin ve net olarak en uygun kullanım şekli kaç ölçek ve kahvaltıdan , idmandan yemeklerden önce mi , yatmadan önce içmek dogru mu sorularına cevap verilebilirse sanırım ürünü kullanan bütün arkadaslar için yol gösterici bi cevap olacak.
    saygılar.....

marcos35 bunu beğendi.
  14. anapuria

anapuria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ayrıca acaba gununfirsati.com ne kadar güvenlidir acaba.ben bu gün antreman hocamdan sahte olabildigini duydum bu tür ürünlerin de.alan arkadaslar varsa veya bilen yardımcı olabilir mi acaba

15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    site sağlam.için rahat olsun.

16. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Yanlış anlama ama gittiğin salonun sahibi bi ürünü internetten almanı neden istesin ki kendisinden alman varken :) arkadaşlar aldı bi çok ürün,yok fake falan çıkmadı ;)

17. anapuria

anapuria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    evet su an ürünün ilk yudumunu aldım ve bu anı sizlerle paylaşmak istedim...:) tat olarak begendim 300 ml süte 3 ölçek kullandım ve hiç de cogu arkadasın sikayet ettigi gibi aşırı tatlı bulmadım ürünü bilmiyorum belki tatlıyı sevdiğim için olabilir :) benim kullanım planımsa şu.sabahları kahvaltı sonrası 300 ml süte 3 ölçek , antreman öncesi 200 ml süte 2 ölçek , akşam yemeği sonrası 200 ml süte 2 ölçek ve yatmadan önce de 300 ml süte 3 ölçek olacak şekilde ayırdım.

18. erkanerler

erkanerler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Salondaki hocam bana all stars gain tech önerdi araştırdım ve yazılanlardan açıkçası gaza gelmedim salonda bi tek all stars olduğu içinmi onu satmaya çalışıyor diyede düşünmedim değil..
    Peki kullanım şekli ve dozu nasıl olmalı kullanıpta verim alanlar yazarsa çok iyi olur ...

19. serden262

serden262 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm arkadaslar öncelikle tüm bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.ben 1.80 boyundayim.bundan 4-5 ay weider mega mass 2000(+iyi beslenme ve düzenli uyku) kullandim ve 53 kilodan 59 kiloya yükselmiştim.fakat suan 57 kiloyum(kahretsin aşırı zayıfım:( ).bu urunu tavsiyeleriniz sayesinde almayı düşünüyorum.bu ürünün çileklisi dışında hangisini onerirsiniz? Kullanim olarak 1-2 porsiyonu 1 lt süte karıştırıp gun içinde farklı zamanlarda içmeyi düşünüyorum.tozun süt içinde saatlerce kalmasi bi sorun teşkil edermi sizce?

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    fazla sicaga maruz kalmazsa sorun olmaz.

Sayfayı Paylaş