Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım. gain fast 3100 diye bi ürün yok. 3001 var. yoksa ben 3100ü bulamamışta olabilirim. yanlış ürün almayalım bide :D

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tam arastırma yapamamışsın.3001 amıno asıt kutusunun uzerınde yazan ibare.benim bahsettiğim ise gaın fast 3100 kilo aldırıcı urun.unıversalin en eski ve en guzel urunlerınden bırıdır.bu sene 4,5 kiloluğu çıktı piyasaya.daha once 2350 gramlık kutuda satılıyordu.muzlu tad olarak mukemmel.

3. vedat

vedat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    ankara
    daha fazla kilo almaıyım

bu zamana kadar kilo almayı hiç başaramamıştım ta ki body yapmaya başlayana kadar bir ay oldu başlayalı 4 kilo aldım ama son bir hafta kilo alımı durdu ben de akçakayanın da tavsiyesiyle bu ürünü almaya karar verdm inşallah sonuç alırım burdaki yazılanlara göre çok umutluyum inşallah mutlu da olurum

4. chıno42

chıno42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hardlıne a gelene kadar daha ne markalar var fiyata aldanıp hacı murata binmeyin yarı yolda kalırsınız.Sizi ucuz diye yarı yolda koyacak bir arabaya bineceginize,biraz daha kesenin agzını açın iyi bir arabaya binin hiç olmazsa sizi yolda bırakmasın.Flexor hocam da çok güzel belirtmiş hangi ürün olursa olsun tek başına birşey yapamaz bana göre supplement alımı günlük besin degerleri gereksiminizin 4 te birini geçmesin.Saygılarımla...

5. vedat

vedat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    ankara
    yardım

arkadaşlar bu ürün bu gün elime getçi forumu okudum ama şöle ayrıntılı bi kullanım şekli yok
    en iyi nasıl kullanabilirim 1-2 poriyon bir gün boyunca mı tüketilecek
    bir de ölçek çıkıyor mu kutunun içinden şöle bi baktım ölçek felan göremedim

6. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    mrb vedat...

Senin için en ideali 2 porsiyon yani 10 ölçek(340 gr ),,,,
    2 porsiyon progainer da;
    88 gr protein,
    286 gr karbonhidrat,
    2000 kalori,
    10 gr glutamin ve 10 gr creatin var :) Bunun yanında + sağlam beslenme ile gününü 6000-7000 kalori alarak geçirirsen kısa sürede çok sağlam kilo alırsın ;)
    *Birde ne kadarlık progainer alıdn? 1 kg,?2,5kg?,4,5 kg ???
    1 kg olanlarda ölçek yok :!: Yanlış hatırlamıyorsam 1 porsiyon 12 çorba kaşığıydı,,ama yanlış hatırlıyor da olabilirim..Poşetin üstünde bu tam olarak yazıyordu...

7. vedat

vedat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    ankara
    sağol akçakaya

4,5 kilo olandan aldım tavsiye ettiğin gibi 340 gr fazla değil mi ya hemen biter bu,ben antrenmandan 45dk önce ve hemen sonra 100 er gram kullanıyım diye düşünmüştüm 300ml litre sütle birlikte sence daha iyi olmazmı yemeklerde zaten karbo ve protein alıyorum gerekmz diye düşünüyorum kutunun içinden ölçek çıkmadı ben de pediasurenin ölçeğini kullancam

8. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    Re: sağol akçakaya

vedat arkadasım sana tavsıyem 3 olcek antreman once sı 3 olcekde anreman sonrası al bazı ınlsanlarda 5 olcek tuvalet sorunu cıkartabılıyo

9. vedat

vedat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    ankara
    tamam emrah sağolasın bu da zaten hemen hemen düşündüğüm gibi bir kullanım şekli

bi de tatıdından şikayet eden arkadaşlar bence haksızlık etmiş, belki de eskiden öyleydi bilmiyorum,
    tadı gerçekteen harika bir de çözünürlük olayın halletmişler normal çay kaşığıyla bile eriyor

bendeki kutunun imal tarihi 08/12/2006

10. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    arkadaslar ben kullanıyorum günde 3 ölcek 1i sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1i antrenmandan 1 saat önce 1i yatmadan! weider likit amino da kullanyorum yanında aminoyu da yarım tüp antrenmandan hemen sonra yarısını da yatmadan 2 haftada 5 KİLO ALDIM tavsiye ederim

11. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Re: sağol akçakaya

tuvalet sorunu için tavsiyem tam yağlı süt yerine yarım yağlı süt kullanmanız olur...
    ben öyle yapıyorum hiç bir sorun yok ;)

12. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    üründen memnumun ama heşke daha güvenilir bi ambalaj olsaydı nebiliyım bi rutubet alıcı olsaydı koruyucu bi film olsayadı resmen etkitlenmiş boya kovasında alıyoruz sağlık açısından yeterli deil bence
    ucuz etin yahnisi bukadar olur diebilirsiniz tabii ama içime sinmedi işte yaziyim dedim :cry:

13. gültekin

gültekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    İSTANBUL
    güzel arkadaşlar bakın bu ürün yaramaz tahminimce yüksek oranda nişasta var bunlar vücutta şişkinlik yapar.kas yaptım sanırsınız.yok ben şu ürünü aldım şöyle içtim şunu karıştırdım hoca benim vücudu gördü vaybe dedi bunlar boş.o hoca belli bişeyden çakmıyor.bu ürünler yağsız kaskütlesi yapar masalına inanmayın.o zaman bırakın protein kreatin amino falan.İçin karbonhidratı şişin olmazmı bakın işte yağsız kas yapıyomuş alın bi çuval afiyet olsun.

14. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar saat 17:00 a kadar sipariş verirsem ürün yarın gelecek. sizceçilekli mi vanilyalımı yoksa çikolatalımı aliyim. bazıları tat bakımından güzel olmadığını yazmış. o yüzden sordum :oops:

15. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Çilek ,uper

zeria bunu beğendi.
  16. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte ben buna son dakika golü derim :D teşekkürler.

17. Muay Thai

Muay Thai Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu urunu kullaniyorum ama kafamda bazi soru isaretleri var tabi. Kaliteli yerli mallarini hepimizin desteklemesi lazim sanirim bunda hemfikirizdir. Ama bu cesit urunlerin kalitesini nereden anlayacagiz onu bilemiyorum. Gulloglu baklavacisi degilki bu gidip fabrikalarini gezelim. Ayrica ulkemizin kanunlari ve yaptirimlari bazi konularda zayif kaliyor, yabanci forumlardan okuduguma gore amerikanlarinkide mesela zayif kaliyormus. Bir dahaki sefere Alman bir gainer denemek istiyorum veya BCN True-mass'i denemek istiyorum ama Turkiye'de bulabilir miyim onu bilmiyorum.

Ha birde Hardline urunlerini hangi doktorlar veya diyetisyenlerle isbirligi yaparak hazirliyorlar hangi laboratuarlarda, hangi testlerden gecmis sonuclari nelerdir? Bunlarla ilgili hicbir bilgi yok, bende bir kova satin alayim yazayim o zaman ustune su kadar protein su kadar creatin, aksini kim ispat edebilir. Sakin yanlis anlasilmasin Hardline degil yabanci urunlerdede boyle bir sorun var ayrica ben su an bir kutu progainer'in sonuna yaklastim, kilomda hafif bir fark oldu ama tabi kilomun artip artmadigi benim kafamdaki soru isaretleriyle alakali degil.

18. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle cevaplandırılması gereken bir soru ? tam alacağım gün moralimi bozdu ama bu soru :oops:

19. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünümüz iso22000 gıda güvenliği sistemi ile üretilmiş. oh içim rahatladı :badgrin: bide bu ürün gerçekten süper. ya komik gelcek ama.. 4günde farkı hissettim :eek:

20. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara

hardline, dileyen herkese fabrikanın dolum tesislerini gezdirebiliyor. aklında süphe olan varsa kavi gıda yı arayarak isteğini dile getirebilir.

çok ta memnun olurlar bu isteğinizden. yani bu konuda hiçbir şey araştırmazsanız, bu tip sorular hep takılacaktır kafanıza. benim de zamanında kafama takıldığı gibi. gidin, görün, rahatlayın ;)

son olarakta, ürünlerin ambalajları konusunda benimde eleştirdiğim noktalar kesinlikle var. hiç avrupai değil ve hiçbir albeni si yok bence.

bu kadar emek verilip bir iş yapılıyorsa eğer, ambalajlar ve marka yazısının tasarımı daha iyi yapılmalıydı diye düşünüyorum hep :?

"ama benim için içeriği önemli" diye düşünerek tercih yapmak daha mantıklıdır herhalde. yani ben öyle yapıyorum en azından :)

170 gram progaineri 1 litre sütle karıştırıp öğünlere bölerseniz çok fazla faydasını görürsünüz.

yani sabah kahvaltı sonrası, öğle yemeği sonrası, ant. öncesi, ant. sonrası ve yatmadan önce bir su bardağı gibi. ben bu şekilde kullanarak fayda gördüm.

170 gramı tek seferde almak saçmalık. antreman öncesi 170 gr. progaineri ve sütü karıştırıp içtiğimde geçen 2 saatte hala karnımda şişlik oluyordu.

hangi ürün olursa olsun, ürünü doğru kullanmak lazım.

eline bir bar alıyorsun ve tek bildiğin onu indirip kaldırmak. rastgele kaldırırsan sonuç alamazsın. düzenli kaldırırsan güzel sonuç alırsın :) ürün kullanmakta biraz buna benziyor kanımca..

voltaj, Serhat#24 ve ernesto33 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş