Hardline progainer 4.5 kg + Arginine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Serhat#24 tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Serhat#24

Serhat#24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle selam arkadaşlar, forumda bir çok konuyu okudum suplement kullanımıyla ilgili herkesin farklı görüşleri olmuş tam olarak cevap alamadım.
    Ben bsn syntha-6 p.tozunu ve bsn amino x kullanıyorum, aminoyu antrenman öncesi ve sonrası 1er ölçek olarak, protenide antrenman sonrası ve yatmadan önce olmak üzere kullanıyorum.

Yanlız bir arkadaşımla sohbet ederken bu konu hakkında kendiside 1.5yıldır vücud geliştirmeyle uğraşıyor, bu ikisi yerine başlıkta belirttiğim gainerla arginine kullanmamı tavsiye etti

Boyum 1.84-1.86 arası tam emin değilim,kilom haziranın başında 74.8 di şu an 76.9 oldu.Boş kilo alıp hamlamak istemiyorum ama kilomunda 80-85 olması için uğraşıyorum.

Düzenli olarak beslenmeme uykuma dikkat ediyorum,3 yıldır amerikan futbolu oynuyorum bunun dışında 10 yaşımdan beri basketbol oynuyorum halada hobi olarak devam etmekteyim.Amerikan futbolu için güçlü ve kuvvetli olup patlayıcılığımı geliştirmem gerekiyor ve bu yüzden 3 gün ağırlık çalışması 3 gün cardıo yapıyorum . Cardioda koşu bandı bisiklet tarzı değil. ınsanity asylum workoutu uyguluyorum.

Bunun dışında bsn cell max creatininde etkili olabileceğini düşünüyorum. sizin yorumlarınız neler olur bu konu hakkında.

Son düzenleme: 26 Haziran 2012

Sayfayı Paylaş