Hardline progain için kombin önerisi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve exubert tarafından 20 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. exubert

exubert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,

185 boy ve 67 kgyim.2 gün önce hardline progainer kilo aldırıcı aldım.Dambıl çalışımaya da başladım.2 gün çalışma 1 gün off tekrar 2 gün şeklinde çalışıyorum.Spor yapmadığım zaman öğünlerden sonra ve spor yaptığımda ise önce ve sonra tüketiyorum.

Ayrıca şuanda aminoasit takviyesi de yapacağım.Nasıl kombin olur? Gaspari Nutrition Bcaa 6000 180 Tablet satın alacağım bunu nasıl kullanmam gerekiyor 2 gündür kullanıyorum ve sütle tüketiyorum.Ne yapmalıyım.Teşekkürler

2. brhmcr

brhmcr Guest

Proteini off gunlerde sabah ac karnina, idman gunlerinde sabah ve arzu ederseniz idman sonrasi (toplam protein ihtiyaciniza gore).

Amino asidi ise ihtiyaca gore ogunlerinize ekleyiniz.

3. exubert

exubert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler brhmcr.Aminoasiti mevcut düzenime göre nasıl ve ne kadar tüketmeliyim?mevcut çalışma düzenim her günün programını günde 60 olmak üzere her hareketi 2 part şeklinde 30 ar kez yapıyorum.Uyguladığım çalışma Flexor arkadaşımızın verdiği evde dambıl çalışma programı.Ayrıca bu çalışma sayıları yeterlimidir günlük toplam 60AR hareket sayısı?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Calisma duzeninden ote beslenme duzenin onem arzediyor eger ki protein kaynaklarin cesitli ise amino asite ihtiyac bile duymayacaksin.

Her hareket 3*10 veya duruma gore 4*10 seklinde yapman mantikli, bu tekrar araligi az geliyorsa kaldirabilecegin en fazla agirlik ile hareketleri duzgun yapmalisin.

Sayfayı Paylaş