Hardline Pro Gainer

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BlendinHo tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BlendinHo

BlendinHo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abiler yaşım 17 ben bu spora yeni başlıyorum arkadaşımın tavsiyesi ile pro gainer diye bir suplement aldım hem hacım ıcın hemde kılom bıraz az yanlız salona bu hafta içi başlıyorum başladıgımdan ıtıbaren kullanabılırmıyım yoksa başladıktan belirli bir sure sonramı kullanıyım sizce ??

2. Deniz Palabıyık

Deniz Palabıyık Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    İçindeki karbonhidrat kaynağı genelde kaliteli olmadığı için diyetinizi pratikleştirmek amacıyla küçük bir kısmını oluşturması tavsiye ediliyor. Yani tüm besin kaynağınız o toz olmasın hatta az bir kısmı olsun. İştahınız olmadığı için o ürüne yöneldiyseniz doğal fındık ezmesi, süt, protein tozu, muz gibi şeyleri blenderda karıştırıp kendi ev gainerınızı yapmanızı tavsiye ederim.
    Ayrıca tamamen yeniyseniz ve şişmanlamadan kas yapmak veya kas kaybetmeden zayıflamak nasıl olur vs. konularında hiçbir fikriniz yoksa şimdiden araştırmaya başların derim. Çok zaman kazandırır size.

3. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaş tavsiyesi insanı bitirir. Keşke önce bi geniş çaplı araştırsaydın bence almakla hata ettin :) karbonhidratını 3 öğün yesen bile her türü karşılarsın :) Protein de ev yemeklerin hemen hemen hepsinde 1 porsiyonunda en az 5-10 gr bulunuyyor ee buna ılaveten de yumurta lor peyniri , tavuk tüketirdin oldu biti giti işte.

4. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    gaıner sana yag depoaltır. Testesteron ve growth hormonunun kas hucresıne gırıs yapmasını engeller. Hele bide hardline.. hardline nos is.. gıt toz sekerı proteının ıcıne kat al sana gainer.

5. Deniz Palabıyık

Deniz Palabıyık Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Her şey yağ depolatır sanırım ihtiyaç fazlası tüketimde. İhtiyaç kadar alınmasına rağmen yağ depolaması gibi bir şey de duymafım hiç. Gainerların testosteron veya growth hormonunun kas hücresine girişini engellemesiyle ilgili ben herhangi bir makale bulamıyorum internette siz nereden öğrendiniz bunu?

6. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Amerıkada yasıyan uzman kısılerden ogrendım.Kendımde zamanında cok deneyen kısılerden ogrendım. Kalorı dıkkat edılırse evet aldırmaz ama gaıner kullanan bırı %100 bulking yapmak istiyordur e dolayısıyle calori aşacaktıre. Ve seker testesteron hormonu ve growth hormonunu dusurur..

7. Deniz Palabıyık

Deniz Palabıyık Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Azalmasına sebebiyet veriyor ve hakkında makaleler de var. Fakat girmesini engelleyişi gibi bir durum söz konusu değil. En azından destekleyen bir yayın yok. Gainerı pratiklik olsun diye, iştahları yok diye, meşgul oldukları için kullanan fakat bulk yapmayan insanlar da var bu arada. Vücut ağırlığı koruma kalorisine eşit miktarda kalori tüketmesine rağmen gainer kullandığı için yağ kazanacağını anlamasın kimse diye özellikle vurgulamak istedim.

8. BlendinHo

BlendinHo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Mesela Sizcce bu olayın olmaması ıcın gunde normal yemek yiyorum ustune kaç. gr alıyım max. ?

9. Deniz Palabıyık

Deniz Palabıyık Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ne kadar az alabilirseniz o kadar kârdır bence.

Sayfayı Paylaş